Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás esetén mikor "kell"...

Hányás esetén mikor "kell" orvoshoz fordulni? Meddig normális?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok, két hete minden nap hányok. Alig merek enni, mert egyből kijön.Van, hogy a víz sem marad meg. Napi 1x tuti, de van, hogy 10X. Az orvosom szerint örüljek, mert ez biztató jel, így kisebb a vetélés kockázata.
2009. ápr. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még bőven a normálison belül van. Szedjél magneB6-ot. Állítólag ez jó, de azért figyelj, mert én például még jobban hánytam tőle, és abba kellett hagynom.
2009. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is így voltam, nekem azt mondták, hogy ha nem pisilek, v. csak minimálisat, az vészjelnek számít.

A baba miatt ne aggódj, ő mindent elvesz tőled, amire szüksége van, a lényeg, hogy próbáld pótolni.

Víz helyett próbálj valami cukrosat inni, nekem volt, hogy csak az nem jött ki, ami cukros lé, pl Cappy őszi.

Sokféle praktikát fognak neked írni, én nem írok semmit, mert rajtam egyik se segített :)

De kísérletezgess, apró falatok, keksz az ágyban stbstb... mindenkinek más válik be.

Én volt, hogy hetekig csak kakaós csigán éltem, mert minden más kijött, de az is csak egy fél estefelé, és annak is kihánytam egy kis részét...

Azóta 32 hetes vagyok, a baba szépen fejlődik, úgyhogy nem volt rá rossz hatással ez a hányásdömping.

Ja, és az elevitet kicseleztem, elalvás előtt vettem be. Így reggelig bent maradt.


Minden jót neked!!!

2009. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon hányingeres vagyok/voltam, de hányni sosem tudtam. Nem tudom melyik a jobb. Nekem javasolták a borsmenta teát (nem nagy mennyiségben, mondjuk napi 1-2 csésze), és a gyömbért: gyömbéres keksz vagy vm gyömbéres üdítő. Nekem ez utóbbi elég gyakran bejött.

2009. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy ne száradj ki, igyál sokat, próbáld kikísérletezni, hogy mi marad meg benned, mi esik jól. figyelj arra, hogy mit kívánsz meg, és azt egyél/igyál. nekem pl a nagyon savanyú dolgok jöttek be. meg a cocacola :) (azóta nem tudom meginni.....)
2009. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!