Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és pár napja...

33 hetes vagyok és pár napja sokkal kevesebbet mozog a babám, ilyenkor el kell menni orvoshoz, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Múlthéten annyit mozgott, hogy külön életet élt a hasam, most meg alig érzem és ritkábban. Azt is olvastam, ilyenkor már többet alszanak. Mozogni mozog, de nem érzem annyira erősen, mint pl. múlthéten, amikor majd kirúgta a bordáimat. Nem tudom, mit tegyek, várjak, vagy bemenjek holnap orvoshoz vagy akár ma?
2010. dec. 14. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, hat hónapos terhesen még aludni sem hagyott a kis virgonc, azután csak nyújtózkodott.
2010. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond,ne aggódj.Az a lényeg,hogy érzed.Nekem 3-4 napig alig mozgott,ma viszont ,megint nagyon aktív volt.Kevés már neki a hely,sokat alszik és ezért nem érzed úgy.

34hkm

2010. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Pont, ahogy kiírtam tegnap a kérdést, kaptam rendes mozgást odabent, bordáimnál is, aminek nagyon örültem:)
2010. dec. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!