Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nehezen viselem a...

Nagyon nehezen viselem a terhességem, elviselhetetlen lett a természetem. Mindent rosszul élek meg. Más is van így? Úgy érzem mindenki bánt, és a párom is egyre nehezebben viseli el a dolgaimat. Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
Sokat sírok.Talán azért is vagyok ilyen ideges mert féltem a babám (13 hét),mert volt már vetélésem.Egyszerűen nem bírom,sokszor úgy érzem begolyózok!Segítsen valaki!Gondoltam elmegyek psihiáterhez,de akkor mindenki hülyének nézne!
2009. ápr. 19. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Menjél csak el!

Ha nem mész, akkor fog mindenki hülyének nézni egy idő után!

2009. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is voltak ilyen időszakaim.De főleg az elején. Meg igen kb.12 hét körül. Még néha most is raplis vagyok És szegény páromat ha kérdik hogy hpgy viselem mindig azt mondja hogy jól :)! Mondtam neki mondja el nyugodtan hogy milyen vagyok néha:)! 23 hetes.
2009. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Az a hülye aki hülyének néz a pszihiáter miatt! Én is jártam de nem terhesen. Persze mindenki azt hitte hülye lettem De inkább ők voltak :)!
2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hangulatod jelentős részét a horonok okozzák! Mindenki hasonlóan van, én is mindenen bőgtem szinte végig. A második trimeszter egy kicsit nyugisabb, már benne vagy, úgyhogy hamarosan jobban fogod érezni magad!Ha teheted sétálj sokat a jólevegőn, olvass regényeket, foglald el magad! Esténként igyál egy citromfű teát, szeretgesd a párod (kárpótlás a nappali rigolyáért), és próbálj pihenni! Meglátod hamar eltelik ez a pár hónap!

2009. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Diagnózis: terhességi agyhúgykő.

Komolyra fordítva: szerintem ezen mindannyian túlesünk, ki pár nap alatt, ki heteken át. Ne érezd magad hülyének, próbálj tudatosan mindenben pozitívumot felfedezni! Ha nem megy, ne szégyelj segítséget kérni!

Fel a fejjel!

26 hetes km.

2009. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy az előző válaszokban is láttad: NEM VAGY EGYEDÜL!!!Engem sem kerül el a terhes hiszti!Alapvetően egy nagyon nyugis ember vagyok, de mióta van pocaklakóm azóta néha olyan hiszti jön rám, hogy utána szegény párom(akivel előtte fél órát ordibálok) alig tud megnyugtatni.Nem is beszélve a "még a reklámon is elsírom magam-szindrómáig" :):):) Neked ez a hiszti halmozottan jogos, mert már veszítettél el babát! Bár már én is a 2. trim.-ben vagyok, de még mindig nem nyertem vissza nyugis önmagam!

De én optimistán állok ehhez, a terhesség ettől is szép és más! Viszont ha Te nem tudod így elfogadni magad, akkor nyugodtan fordulj szakemberhez. Senki nem fog hülyének nézni, aki meg esetleg még is, az meg szóra sem érdemes!

Kitartás! :):):)

2009. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel.Az előző terhességemnél is így voltam úgyhogy nem gondolom hogy hülye lennék,csak olyan rossz ez így.Annyit veszekszem a párommal is hogy néha azt csodálom hogy még velem van!
2009. ápr. 19. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Én dettó igy vagyok. Veszitettem már el babát én is:-( a hangulatomon saját magam is kiakadok! Van hogy minden szép és jó,boldognak érzem magam,aztán átcsapok a senki nem szeret,nem foglalkozik velem,sírok hisztizek szindrómába. Nagyon szeretem a páromat de szegényt napi szinten kiagyalom,utána azon töprengek hogy mivan ha ez miatt kiábrándul belőlem és máshol keresi a vigaszt. Ettől a gondolattól berágok hogy megtudnám fojtani ha terhesen megcsalna és akkor jön a piszkálódás mert saját magamat felhergeltem. ÁÁÁÁhhh nehéz sokszor és mivel veszélyeztetett vagyok igy már dolgozni sem járok,ő meg reggeltől estig melózik ugyhogy gondolhatod mennyi időm van a hülye gondolatokra:-) Nem egyszerű. Vigasztal hogy mostmár erőteljesen mocorog a baba és ő mindig megtud mosolyogtatni:-) Ha Te is otthon unod napjaidat és van kedved ezeket kibeszélni,meg ugy bármit akkor irj nyugodtan privit,aztán akár msn... Kicsit alábbhagy a feszültség és még az idő is tellik néha:-)
2009. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam az elso 3-4 hónapban,néha azthittem begolyózok a saját idegeimtől,aztán elmúlt a közepe táján olyan 3 hónapra,és most a vége felé(35hét) megint érzem,bár már nem olyan rossz szerintem mint az elején.
2009. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2022es 37 éves kismama vagyok.

Van egy 2 éves gyermekem. Egy csoda.

Nekem nem a terhesseg volt nehéz hanem az utolsó 2 honap.

Nyár folyamatos 30-35 fok

Éjjel 26, reggelre 22.

Borzalmas türelmetlen, idegbeteg sírós lettem.

2 hónapja max 4 óra alvás nappali gyerekkel alvással együtt.

Ez az igazság, de szenvedés az utolsó két hónap.

Jaj csak legyen kint....

2022. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!