Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az Elevitnek olyan...

Lehet az Elevitnek olyan hatása, hogy hányingerem van egész nap?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen!Mert én is azt szedem és és iszonyú hányingerem volt a 13 hétig,bár mintha már most csökkene egy kicsit!Nekem a doki azt mondta hogy pár napra hagyjam abba!:)
2008. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szedem, és nincs semmi panaszom tőle. Minhta valahogyan úgy emlékeznék rá, hogy ha szeded, akkor a tüneteknek pont enyhülnie kéne. De minden ember más!


Egy 14 hetes kismama

2008. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a gravidát szedtem , mindegy mikor reggel-délben-este, mindig hánytam, utána váltottam az elevitre azóta jól vagyok.szóval lehet.próbálj ki mást :)
2008. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hány hetes vagy. Ha még az elején vagy, akkor érdemes pár hétre vagy napra szüneteltetni, hátha később nem lesz semmi problémád tőle. Én is így voltam!

20 hetes kismama

2008. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki,hogy nem szeded egy pár napig,ha nem lesz hányingered,akkor attól volt!
2008. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 9 hetes kismami vagyok!Én is szedtem az Elevitet,és nagyon rosszul voltam tőle!Hánytam egész nap.A háziorvosom javaslatára abbahagytam.Most nem szedek semmi vitamint és jól érzem magam.Én nem hiszem hogy a kismamáknak muszáj ilyesmit szedni.Hisz a baba ugyis kivonja a szervezetünkböl amire neki szüksége van.A másik a mi anyukánk sem szedtek velünk magzat védő vitamint,és mégis egészségesen születtünk.Ami még tapasztalható sok kisbaba születik nagy sulyal,ami szülési komplikáciohoz vezet,pl császármetszéssel születik meg.Azért ez érdekes.Az a lényeg együnk sok zöldséget,gyümölcsöt!Fogyasszunk mellé tejterméket hisz abba sok a Calcium.Akkor egészséges babánk lessz.De mindenki másképp gondolja.
2009. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi a választ, de azóta már javában megszültem, szoptatok és szedem az Elevitet és semmi bajom nincs már tőle :)
2009. febr. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!