Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, de egyszerűen...

6 hetes vagyok, de egyszerűen egész nap rosszul vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés
Már egy hete szinte egész nap hányingerem van, nem hánytam még, de így is borzalmas, csak azért eszek, hogy legyen bennem étel, semmitől sem múlik el. Mi lehet az oka és egyáltalán normális ez?
2008. márc. 8. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális!Többször egyél keveset ,én is olyan hányingerrel küzdöttem a 13. hétig ,hogy sokszor még felkelni sem tudtam !Most már sokkal jobb:)

üdv.14 hetes kismami

2008. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ez normális. Neken az első terhességemnél 2 hónapig hánytam, fogytam is két kilót. Aztán elmúlt.(lányom lett). Most a második terhességem alatt nem hánytam, de szinte végig voltak émelygős időszakok. (fiam lett.) Lehet hogy már holnap elmúlik, de lehet hogy csak hetek, hónapok múlva. Azért ki lehet bírni, hidd el a szüléshez képest ez még semmiség. Jó egészséget kívánok, és könnyű szülést.
2008. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 11-12. hétig tartott. Hallottam olyanról is, aki a baba megmozdulásáig rosszul volt. Hányás, hányinger, szédülés a terhesség velejárója, kevés az az ember, aki megússza.

Tudtommal ezek a rosszullétek a megváltozott hormonok miatt vannak; de azt is hallottam, hogy egyben a babát védik.

B6-vitamint szoktak javasolni (ez kimondottan hányinger ellen van), amiből bevehetsz 3x1-et.

A lényeg, folyadék mindig legyen a szervezetedben, nehogy kiszáradj!

Kitartás, hidd el, ez is el fog múlni!!!

2008. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!