Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csuklik a babám vagy mi lehet ez?

Csuklik a babám vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már kb 2hete szinte minden nap folyamatosan ilyen ritmikus dübögést érzek. Mintha lüktetne vagy rugdosna folyamatosan a babás. Van olyan hogy egy nap többször is és van mikor eltart több mint fél òràig megàllás nélkül. Mit csinálhat ilyenkor a babám? Vag ez a csuklás? ha csuklik akkor miért ilyen sokszor? ez nem baj? 34hetes kismami
2011. szept. 1. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, csuklik. :)

Ne aggódj, ez teljesen normális. :)

2011. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is mindig csuklott, minden egyes nap. A terhesség utolsó 2 hónapjában mindig akkor, mikor este lefeküdtem aludni, és olyan erősen, hogy mozgott a pocakom szemmel láthatóan. Ne aggódj, ez teljesen normális!
2011. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta, olyan, mintha a hasamban valami nagy ér pumpálna, mert pocaklakó előtt éreztem rendesen, ha oda tettem a kezem. Ezt a csuklást kéz nélkül is érzem, néha már-már idegesít, olyan sokáig csinálja, félek, hogy megfullad vagy valami baj van. De aztán a következő mocorgásnál megnyugszok, hogy minden rendben.

33hkm

2011. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen csuklik. Az és pocaklakóim is sokat csuklottak, a végén már szinte zavart.
2011. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!