Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8,5 lett a terhességi cukrom....

8,5 lett a terhességi cukrom. Hol találok érthető / értelmezhető szénhidrát táblázatot?

Figyelt kérdés
Az első mérés 4,1 lett a terhelés után pedig 8,5. Az elfogadható 7,8 ig jó. Napi 180 szénhidrát a megengedett.
2008. márc. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A diabetológián érdemes kérni, de cukorbetegeknek vannak könyvek, azokban tutira van. Nézz körül egy könyvesboltban, vagy írd be a google-ba, biztos találsz a neten is.
2008. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

írj egy emilt nekem, segítek, küldök egy pár hasznos dolgot! És semmi pánik :) nem vagy beteg, csak vigyázni kell :)

agotav@freemail.hu

2008. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a www.kcal.hu-t használtam, de van még egy csomó a neten. Egyébként nekem dettó ilyen eredményeim születtek (4.9 és 8.5), de azóta bármit is eszem, a cukrom 6.6 fölé sosem ment. A 180 g-os diétát kb. 1 hónapig tartottam, fogytam is 3 kilót, és sokszor a cukrom 3.5 köré süllyedt. Szóval a diétát már nem folytatom, csak cukrot nem eszem. Szerintem ha van lehetőséged, mérd otthon folyamatosan a cukrod.
2008. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!