Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6,5 hetes vagyok, mikor...

6,5 hetes vagyok, mikor mondjam el a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Csak mert amúgy nagyon rosszul vagyok, erős hányigerrel és talán jobban tolerálnák, ha tudnák, bár azt is hallottam, hogy nem szabad az első 12 hétig. Mit tegyek?
2008. márc. 7. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hét 3 naposan mondtam el a munakhelyem.

Nem vagyok babonás és minden renbden velünk.:)

24 hetes kismami

2008. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem riogatás képpen, de; mindenképpen írásban jelentsd be, és írasd alá.
2008. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia, en 20 hetes voltam amikor megmondtam.. akkor kezdett latszani. A 36. hetig dolgoztam egyebkent..

Egyetertek az elottem szoloval, irasban tedd meg.. es legyen meg addigra a kiskonyved!

2008. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 5 hetesen mondtam meg a fönőkömnek, hozzá teszem könnyű fizikai munkát végeztem, azt mondta majd ha nagyobb lesz a hasam akkor kapok könnyeb munkát. Erre kétnapra bevéreztem és azóta veszélyeztett terhes vagyok és táppénzen vagyok. Kéthette a szemembe vágta, hogy mennyit kell utánam fizetnie. Szerintem minél előbb szólj. És vigyázz magadra nagyon!!!!
2008. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már 30 hetes vagyok és végre minden rendbe van!!!
2008. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!