Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem szedek terhesvitamint?

Baj ha nem szedek terhesvitamint?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok és nagyon rosszul érzem magam tőle sőt még hányok is.

A vérképem jó volt,változatosan eszek,sokat iszok a pocim is szépen nő.

A fiam 4200g-mal született 2.5 éve és a pocaklakom már nagyom méretekkel rendelkezik mint annak idején a bátyus.


2011. aug. 28. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én sem szedtem meg millió kismama, aki egészséges gyereket szült. még jó, hogy mindenből üzletet lehet csinálni, a gyerekvállalásból főleg. aki változatosan és egészségesen táplálkozik, az vitamin nélkül is egészséges babát fog szülni. ha pedig mégsem, annak nem vitaminhiány lesz az oka.
2011. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Valójában a terhesvitamint nem az egészséges kismamáknak találták ki. Az más kérdés, hogy nekik is megpróbálják eladni.


A kérdésedre a válasz: egyáltalán nem baj.

2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj! Ha rosszul érzed tőle, akkor pláne nem,azzal sokkal többet ártanál ha naponta hánysz tőle. A a vérképed is jó,akkor valószínűleg nincs is rá szükséged.Ha mégis nagyon szeretnél próbálj ki esetleg bármilyen multivitamint.
2011. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most vagyok 25 hetes terhes és nekem is második baba :) a fiammal kb a 12. hétig tudtam szedni a vitamint mert olyan rosszul voltam tőle! a lányommal most folyton hánytam szóval .... amint a bogyót bevettem már jött is kifelé néha egyben! na én itt adtam fel :) nem szedtem és nem is szedek semmit és a lányom már hatalmas méretekkel rendelkezik így is :) én is változatosan eszem most hogy bennem marad a kaja - ez kb 4-hete :)

2011. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedtem, a kislányom 4080 grammal teljesen egészségesen született.
2011. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel késve kezdtem szedni, az első trimeszter után. Átlagos fiúcska lett, 52cm és 3540gr. Most kislány lesz, 25 hetes vagyok, vasat és magnéziumot szedek de mást nem. Eddigi uh leletek alapján csupán elenyészően kisebb a fiamtól (de ezt betudom annak, hogy csajszi), amúgy normális értékei vannak.
2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtem kisfiammal sem és most sem,az én doki kifejezetten nem szereti ha egy kismama bármilyen vitamint is szed! Kisfiam makkegészségesen 3880grammal született!
2011. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A dokim szerint a terhesvitamin csak "humbuk" és a védőnőm sem javasolta a szedését.
2011. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na és amikor a majom lemászott a fáról, hol voltak az ilyenek? :) Mégis itt ülünk, legtöbben épen, egészségesen, és és egészséges babát várva...

32hkm

2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben a folsav fontos, de azt lehet külön is kapni, vagy egyél rengeteg spenótot, brokkolit.


Ha egészségesen eszel akkor nem lesz semmi baj, ha nem szeded. De szedhetsz minden nap helyett het pl 2x ha az megnyugtat. A vérképed alapján úgyis kiderül, hiányzik-e valami.

2011. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!