Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hinnéd el, hogy...

Mennyire hinnéd el, hogy kislány ezek után?

Figyelt kérdés

röviden próbálom. családunkban csak, csak fiúk vannak, nekünk is van már egy 3 éves kisfiúnk. Tegnap voltam a II. Nőin genetikai UH-n, nagyon rendes dokit fogtam ki, a gép nagyon profi volt, ujjacskákat számoltunk, tényleg minden látszott.

Kértem az elején a dokit, hogy mutassa meg hol a kuki, mert én tutira tudom, hogy fiú, mert nekünk csak az lehet. erre mondja a doki, hogy akkor nehéz lesz otthon ezt kimagyaráznom, mert itt bizony nincs kuki, és iccelődött, hogy ne keseredjek el, minden családba kell egy kakukktojás.:)negyed órát nézte, nagyon alaposan, csak észrevette volna közben a kukit, nem?? még a végén elejtett egy ilyet, hogy szép, egészséges a babám, minden rendben, hacsak a nemével kapcsolatban nincs problémám. mondom dehogyis, sőt, mi örülnénk nagyon a kislánynak.:)

annyira nehezen hiszem el ennyi fiú után, hogy ne nézzetek hülyének, de kértem időpontot 4D-re, jövőhétre, mert egyszerűen nem tudom felfogni, talán ha ott megerősítik.


2011. aug. 26. 14:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!


Nekem az utolsó uh- volt hét elején,de a doki nem nézte meg hogy milyen nemű,hiába kértem. Tiszta idegbeteg volt,mert többen voltunk mint amennyit szeretett volna megvizsgálni... Pedig az az fél perc már igazán nem számított volna semmit :-(

Na,de lassan megtudjuk már mi is! :-D



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: a 2gyerkőcös,37 (azóta már 38)heteske

2011. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!