Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hinnéd el, hogy...

Mennyire hinnéd el, hogy kislány ezek után?

Figyelt kérdés

röviden próbálom. családunkban csak, csak fiúk vannak, nekünk is van már egy 3 éves kisfiúnk. Tegnap voltam a II. Nőin genetikai UH-n, nagyon rendes dokit fogtam ki, a gép nagyon profi volt, ujjacskákat számoltunk, tényleg minden látszott.

Kértem az elején a dokit, hogy mutassa meg hol a kuki, mert én tutira tudom, hogy fiú, mert nekünk csak az lehet. erre mondja a doki, hogy akkor nehéz lesz otthon ezt kimagyaráznom, mert itt bizony nincs kuki, és iccelődött, hogy ne keseredjek el, minden családba kell egy kakukktojás.:)negyed órát nézte, nagyon alaposan, csak észrevette volna közben a kukit, nem?? még a végén elejtett egy ilyet, hogy szép, egészséges a babám, minden rendben, hacsak a nemével kapcsolatban nincs problémám. mondom dehogyis, sőt, mi örülnénk nagyon a kislánynak.:)

annyira nehezen hiszem el ennyi fiú után, hogy ne nézzetek hülyének, de kértem időpontot 4D-re, jövőhétre, mert egyszerűen nem tudom felfogni, talán ha ott megerősítik.


2011. aug. 26. 14:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

azta utolsó, hát ez se semmi....:)

persze tényleg az egészség a lényeg. azért a 4D általában tutibb, mint a 2D.

mikor tőlem kérdezik, mindig azt mondom, hogy péntekig lány. holnap megyek fél 5-re, már nagyon izgulok, nekem is negyed óra nézelődés alatt elég egyértelműen lánynak látták a genetikai UH-n, de simán kinőhet holnapra a kukaca.:))))

2011. szept. 1. 15:01
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát igen. Tapasztalatból mondom! :)

Majd írd meg mi lett.

2011. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
(az uh szerint) :)
2011. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
jaj mindenképpen megírom, már nagyon várom, de fel vagyok készülve, hogy kisfiú, végülis arra voltunk berendezkedve, a kiscsaj lenne a nagyobb meglepi.:)
2011. szept. 1. 15:14
 15/21 A kérdező kommentje:

sziasztok, megígértem, hogy megírom a fejleményeket.

Megvolt a 4D, és 100%, hogy kislány!:))))

beterpesztett totál a drágám, és gyönyörű kép készült a nunijáról. hihetetlen, hogy kislányom lesz.

Boldog babavárást mindenkinek!!!!!

2011. szept. 2. 19:41
 16/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok:)

Nálunk pont fordítva van:) 3-an vagyunk lányok testvérek,unokatesómék 2 lány 1 fiú.Egyik unokanővéremnél 3 lány,másiknál 1 lány 1 fiú,unokabátyámnál 3 lány 1 fiú....:)


Nekünk van egy lányunk és a 20. héten voltam genetikán ott mondták hogy kisfiam lesz..mutatták a kukiját:)


8-án megyek én is 4D-re ha ott is látom a kukacát akkor már én is 100%-ra elhiszem...:)


26hkm..:)

2011. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


A mi családunkban én vagyok a kakukktojás! :D Apai ágon 9 unokatesóm és két bátyám van - mindannyian hímneműek. Anyai ágon 6 unokatesóm van - mind fiúk. Amikor megszülettem, és a szülésznő közölte apámmal, hogy KISLÁÁNY, 3500 gramm, 53 centiméter, fater örömében megpörgette a szerencsétlen asszonyt, aztán rohant mamámékhoz elújságolni. Senki nem akart hinni neki, azt hitték, delirál :D

Mondanom sem kell, az első hetekben minden látogató lerángatta rólam a pelust, hogy megbizonyosodjon a dolgokról. :)

2011. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Boldog babavárást!!!
2011. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kébzeld el nálunk mamáméknak 3 fia volt és mind a három gyerekétöl 6 fiú unokája szűletett,és én mint kakukk tojás hetedikként kislány lette :)))ugyhogy lehetséges hogy tényleg kislány :))jó baba várást
2011. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jajjj boccs most olvastam végig és már irtad hogy kislány lesz Gratulálok :))
2011. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!