Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mesterséges édesitőszerek...

A mesterséges édesitőszerek nagyon ártanak a babának?

Figyelt kérdés
30.hétben vagyok,mindig saccharinnal ittam a kávét de csak tegnap olvastam,hogy terhessen nem szabad fogyasztani:(
2009. ápr. 17. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nagyon ártalmas. Akkor inkább használj gyümölcscukrot, bioboltokban lehet kapni, nem olcsó, de megéri. A gyümölcsökböl van kivonva. Ezt adjál majd babádnak is majd.
2009. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak terhesség alatt hanem amúgy sem egészséges. Ha a kávét édesítetted vele, nem hiszem hogy gond lesz, hisz annyi káros anyag van amit beviszünk a szervezetünkbe akaratlanul is.

Gyümölcscukor vagy szőlőcukor egészséges, Tescoban vagy Auchanban is lehet venni. Én szőlőcukrot használok ha kell, a Tescoban vettem.

Boldog babavárást így a vége felé, és majd könnyű szülést kívánok!

2009. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az áruk kb 300-400 gramm olyan 500 Ft körül van. Most pontosan nem tudom mennyi (+/- 100 Ft)
2009. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Mivel én nem ehetek cukrot, és teljesen természetes hogy mindent édesítővel fogyasztok, eszembe sem jutott hogy ártalmas lehet. Terhesen is azt ettem, sőt zabáltam mert éjjel nappal csak édességet ettem volna...

Szóval a pici fiam 8 hós múlt és makk egészséges. Persze tényleg a szőlőcukor és társai természetesen édesek, de nem lesz tőle semmi bajotok,sem neked sem a babádnak.

2009. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
bocsi 23:52, mármint ha fogysztasz néhány tablettát nem lesz tőle semmi bajotok sem...., (pont a lényeg maradt le :)
2009. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat:)
2009. ápr. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!