Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasatok melyik részén...

A hasatok melyik részén szoktátok érezni, ha csuklik a baba?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok és sokszor érzek ütemes lüktetést a köldököm alatt középen, mintha egy ér lüktetne. Ez babacsuklás? :)
2011. aug. 25. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A babacsuklás nem helyhez kötött !:) De ha ütemesen mozog a babád, "rángatódzik", az bezony csuklás.
2011. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom mindig máshol csuklott, rengett az egész pocim.

Szóval tényleg nem helyhez kötött. Ki tudja neked épp hogy fekszik a baba, ettől is függ hol érzed, de minél nagyobb lesz, annál inkább rángatózik majd az egész pocak és nem csak egy helyen lehet érezni.

2011. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindig csak ugyanott érzem, lent a köldököm alatt. Nem is rángatózik, inkább olyan, mintha egy ujjal bökdösne belülről 1-2 percig. Lehet, tényleg csak egy ér lüktet ott :(
2011. aug. 25. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is lenn, de inkább kicsit balra. (bal felé van kicsit fordulva). 39. hetet töltöm holnap.
2011. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint az utolsó. Mindig bal oldalt lent.
2011. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mintha a hüvelyemnél érezném a bökdösést, viszont az egész pocim mozog. A baba keresztben fekszik, mégis lent érzem a bökéseket. Tuti, hogy ez csuklás, mert tegnap NST közben jött rá.:))


33h km

2011. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem legtöbbször bal oldalon lent csuklott, mert már nagyon rég fejvégű és ott volt a hátacskája. Mióta egyre nagyobb azóta már szinte az egész pocim reng, le is videóztam annyira látványos.

Nekem ráadásul könnyű elcsípni és másoknak is mutogatni, mert naponta legalább egyszer rákezd :)

2011. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...lemaradt, hogy 36. hetes múltam
2011. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!