Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhangfigyelőt mivel szoktát...

Szívhangfigyelőt mivel szoktátok használni zselével vagy baba olajjal?

Figyelt kérdés

és milyen gyakran használjátok(használtátok )és hány hetes korig?Agelsound vagy bebesound a jobb?Úgy tudom a bebesound csak 7-8hónapos kortól használható.

üdv.13hetes kismama


2010. márc. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30 hetes várandós vagyok, Bébésoundos hallgatóm van, de még most sem találtam meg a gyermekem szívhangját vele. Szóval én azt nem ajánlom. A másikhoz nem tudok hozzászólni. Próbálkoztam már olajjal, vízzel, de semmivel sem hallottam még a szívecskéjét.
2010. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem angelsound van, és már 11 hetesen hallottam a szívhangját a kicsinek.

Vagy babaolajat, vagy testápolót használok.Az olajat nem annyira szeretem, így többnyire a krémet használom.

2010. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kórházban zselével csinálják.
2010. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon vacillálok hogy vegyek-e valahol úgy érzem nyugodtabb lenék ha hallanám de attól is félek ha úgy járok hogy nem találom meg a szívecskéjét akkor meg azért fogok idegeskedni mert azt fogom gondolni hogy gond van
2010. márc. 10. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is angelsound van, és hidd el, nem bántam meg, hogy megvettem. Amikor sokáig nem kell menni dokihoz, előveszem, és meghallgatom a babám szívhangját. Igaz, még csak gyengén, de már érzem a mocorgásait is, így egy kicsit nyugodtabb vagyok. :)

Én ajánlom Neked, jó kis készülék! Zselével használom, adnak is hozzá, az elég pár alkalomra, de szerencsére ismerősömtől kaptam uh zselét.

Boldog babavárást!

18+4 h km

2010. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem Angelsound van. Mi nagyon kihasználtuk egész terhesség alatt. Persze sosem vittem túlzásba. Nem volt megadva, hogy egy héten hányszor nézem, hanem egyszerűen amikor szükségesnek éreztem.

Még manapság (pont ma) is előveszem, mert soha nem szerette a Kisasszony, és amikor elkezdek hallgatózni jól megrugdossa. Úgyhogy ezzel indítom be a Kislányom. Zselével használom én is.

37 hetes kismami

2010. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy alig használt Angelsound szívhanghallgatóm eladó, ha érdekel, írj privit és megbeszéljük:)
2010. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!