Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már három hete barnázok,...

Már három hete barnázok, kisülhet még ebből bármi jó?

Figyelt kérdés

8+5 hetes vagyok. Ezalatt négy dokinál voltam, az utolsónál egy hete, ő végre hajlandó volt hüvelyi uh-t csinálni, a baba akkor jól volt, és kaptam Duphastont. Szedem rendesen, de a barnázás csak nem akar elmúlni. Én meg kezdek kikészülni. :(

Azt mondta, talán a hormonháztartásom nem állt még helyre, mert három hónapja még szoptattam, de ennyire??? Volt valaki hasonló helyzetben? Esetleg úgy, hogy jó lett a vége?


2011. aug. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én a 14. hétig barnáztam és vérezgettem felváltva. Nem szedtem (nem kaptam) rá semmit és volt, hogy az együttlétek alkalmával is vérezgettem és most itt alszik a két hónapos pici fiam, úgyhogy szerintem ne aggódjál, mert minden rendben lesz:) boldog babavárást.
2011. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szintén zenész, 7+3 vagyok és én is 3.hete barnázok, de én csak 1 dokinál voltam aki nem írt semmit. Ma abbamaradt a barnázás/ majd visszatér/ de ma már a vesém fáj. Qrva jól indul a dolog, hát nem tom mi lesz nekem hétfőn kell visszamennem, de én nem erőltetem a hüvelykúpot, a doki tudja mit csinál. Ne aggódj és aggódok helyetted is eleget:S
2011. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a biztatást!

Én sem "erőltettem" a gyógyszert, de tudom, hogy sok orvos úgy van vele, hogy ha a gyerek az első harmadban el akar menni, hadd menjen... Pedig sokszor nem a baba fejlődési hibája, hanem az anya hormonproblémája az oka a vetélésnek, ami gyógyszerrel kezelhető. És oké, hogy neki darab-darab, de nekem már most a gyermekem...

Második, sok sikert és szerencsét kívánok!

2011. aug. 25. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi egy kis szerencseszéria ránk is férne már lassan... Neked is minden jót, majd írj, hogy mi van veled...
2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!