Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Artalmas lehet az UH ha csak...

Artalmas lehet az UH ha csak ket het telik el ket UH vizsgalat kozt? Aggodom nehogy artson a babanak.22+5 hetesen megyek aztan 25 hetesen ismet

Figyelt kérdés
hetfon megyek 4D-re, aztan ket het elteltevel ismet megyek. lemondhatnam de nem szeretnem, mivel akkor mar nagyobb lesz a kismanom
2009. ápr. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond.Pl az otthoni szívhang hallgatós készülékek is ultrahanggal működnek,és azokat naponta fél órát lehet használni.
2009. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi gondot fog okozni! Akiket befektetnek, van hogy naponta UH-znak, minden komplikáció nélkül.
2009. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor nyugodt szivvel elmehetek 25 hetesen is.orulok
2009. ápr. 16. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 21hetesen volt genetikai uh-m szerdän,es csütörtökön a nögyogyäszom is csinält kötelezö uh-t (külföldön elek).a babämmal minden rendben,nagyon jol van,es makk egeszseges! :)ne aggodj,nem lesz semmi gond. 31hetes kismami
2009. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pl az elején úgy 6 hetesen egy héten belül 3-szor voltam (kicsit vérezgettem). Majd 13 hetesen, majd 19, 21, 28, 31. Eddig!

Nem lesz semmi baj! Ha ártana, a dokik nem csinálnák! :)

2009. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy árt! Hanghullámok csak, semmi sugárzás. Nekem volt, hogy egy nap kétszer is voltam, kötelező 18 hetesen és után a magándokimnál. Sőt két nap múlva egy másik dokinál. SEmmi probléma nincs!
2009. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!