Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas egy koraterh...

Mennyire ártalmas egy koraterhességnek (4 hét) a rákszűrési vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen csinálták és semmi baj nem lett. Meg hát olyankor csak a hüvelyből vesznek kenetet és nem "kotornak" a méhbe és szerintem mindenkinek megcsinálják a rákszűrést annak aki 1 éven belül nem volt. Abból megtudnak nézni több mindent, pl gomba, gyulladás, stb....

Ettől nincs mit tartanod!

2009. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen csináltak, de már nem volt értékelhető. (dokit váltottam az elején, az előző nem csinált időben, az új meg már nem tudott, de mivel egy éve volt, azt mondta, hogy most már csak a szülés után erőlteti)
2009. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. A méhnyakról vesznek mintát, egy aprócska karcolás.
2009. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem veszélyes, megcsinálják. Ha jól tudom félidő után már másabb a dolog, akkor nem csinálják meg de akkor sem veszélyes csak a vérzékeny méhszáj miatt nem csinálják meg, mert akkor nem lehetne kiértékelni az eredményt. Nekem Márciusban kellett volna ismételni, akkor voltam 22 hetes, de nem csinálta már meg a doki csak a szülés után a 6 hetes kontrollon.

2009. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem augusztusban volt,mikor csinálták már babás voltam ,de még nem tudtunk róla.Semmi baj nem volt,viszont 6 hetesen mikor mentem dokihoz egy kis vérömlenyt állapitott meg,ami szerintem(bár nem biztos)a rákszürés következménye.De hál istennek semmi baj nem volt,9.hétre el is tünt.Úgyhogy emiatt ne aggódj!20 hetes kismami
2009. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekm is akkor csinálták, mikor terhes lettem, ha jól emlékszem az első vizsgálaton, kb 6 hetes voltam, nem volt semmi gond, az eredmény is jó lett.
2009. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Kicsit megnyugtattatok! :)
2009. dec. 29. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!