Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a bp. -i I-es, vagy II-es...

Aki a bp. -i I-es, vagy II-es számú szülészetin szül, vagy szült, kérem írjon tapasztalatot, infót, ki miért? és melyik milyen, vagy jobb? vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a II.-en szültem császárral. A dokim nagyon ari és profi volt szerencsénkre! Az intenzíven nagyon segítőkész és kedves volt a személyzet, de lent az osztályon már kevésbé! Bár ez annak is betudható, hogy kevés a nővér, nem tudnak úgy foglalkozni az emberrel, és nem annyira barátságosak. A szobák elfogadhatóak lennének, 4 ágyasak, de mivel 2 szobára jut 1 fürdőszoba és wc, az már elég gáz! Nem túl tiszta....Ráadásul mivel "nyócker" tele van színesbőrüvel! Éjjel-nappal ott van a pereputtyuk, 10-en legalább és azért zavaják a pihenő kismamákat, és a nővéreket is! De ennek ellenére a következő babámat is ott fogom szülni, vagy privát szobába, vagy külön kérve, hogy csak magyarok közé tegyenek!
2009. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm szépen, ez tényleg hasznos válasz!!
2009. ápr. 16. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a II-esen fogok szülni, épp hétfőn fekszem majd be. Hármasikrekkel vagyok terhes, a dokim itt és a Kútvölgyiben dolgozik, de mivel csak itt a II-esen van koraszülött osztály, egyértelmű, hogy ide megyek. Tapasztalatom még nincs, de van egy pár fórum, ahol utánaolvastam. Pl. a babaneten olvastam elég sokat róla. azért remélem, mivel én sokáig ott leszek, kétágyas szobába kerülök, vagy legalább "tiszta" szobába!
2009. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a II-es klinikán szültem és ott is fogom a következőt.

Első hozzászóló: te a pathológiás részről írtál? Vagy melyik részen feküdtél?

Mert a gyerekágyon 5 ágyas szobák vannak külön fürdővel és wc-vel és a kórterembe (gyerekágyas) nem mehet be látogató. Az üvegfalhoz lehet kitolni a picit és ott ki kell menni, ha beszélgetni szeretnél a hozzátartozóval. A pathológiás rész tényleg elég gáz. :s Viszont én most nagyon messze lakom a klinikától, mégis újra azt választottam, mert nagy biztonságot jelent számomra a koraszülött részleg miatt pláne, és már ismerős is a terep. Sok kórházat megnéztem és még mindig a II-es klinika a legszimpatikusabb. A szülőszobája is nagyon szép és felújított. Van külön ott is wc és zuhanyzó az egyágyas szülőszobákhoz. A vajúdó viszont többágyas, de ott nem jártam.

2009. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek!!!
2009. ápr. 17. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a patológián feküdtem! A gyermekágyason, és ott ez volt a helyzet! A szabályzat szerint nem jöhet be látogató a szobába, de ez sokszor nem érdekelte a brazilokat! A szülőszobán nem sokáig voltam, ott csak előkészítettek, de az kifogástalan volt, illetve az intenzív osztály is! Nekünk is az volt a fontos, hogy van gyermek intenzív, ezért szültem ott!
2009. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Igazad van, bocsi az I.-esen szültem a Barossba, nem a II.esen!:D
2009. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!