Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismami vagyok....

12 hetes kismami vagyok. Egyszerűen nem kívánom a szexet. Ez normális? Baj van velem?

Figyelt kérdés
12.hetes kismami vagyok de abszolút,eszembe sem jut,nem kívánom a szexet,a páromat!Miért?Én ettől ki vagyok készülve!Baj van velem?
2008. márc. 6. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok vele, csak én már majdnem 20 hetes vagyok. Elég gyakran fájdogál a hasam, s állandóan fáradtnak érzem magam. Engem is bánt és zavar. Remélem csak átmeneti állapot.
2008. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,szerintem csak a hormonjaid szórakoznak.

Valószínű,hogy a II. trimeszterben megjön a kedvem.

Én jobban akarom,mint valaha,pedig előtte se volt kevés.:)

Boldog babavárást!

24 hetes kismami

2008. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj veled, mindenki mésképp éli meg a terhességet, és a terhesség különböző szakaszait is.

Én végig meg vagyok őrülve a szexért.-)

26 hetes kismama

2008. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy vagyok vele! Szerintem csak a hormonok miatt van.
2008. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj és nem is lehet más terhességhez hasonlítani. Mindenkinél másak a tünetek, ha az ember nem érzi jól magát egyes dolgok miatt (pl. fáradtság, hányinger, álmosság, rossz közérzet stb.) akkor nincs kedve a szexhez sem. Én vegyesen vagyok, van, hogy nagyon kívánom, de van, hogy csak lefeküdni van kedvem. Szóval ne aggódj, próbáld meg az okot megkeresni és ha a terhesség velejáróival van kapcsolatban, akkor fogadd is el és nyugodj meg, meg fog ez változni!
2008. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziazstok!Köszi a válaszokat!Remélem tényleg csak a hormonok kínlódnak aztán helyre jövök!De nagyon szerencsés vagyok,nagyon megértő párom van!:-)
2008. márc. 6. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hormonhülye vagy.

Nem bántásból mondom, hanem mert ez az igazság. Hatalmas léptékű dolog zajlik a szervezetedben, csak sajnos mint minden nagy dolognak ennek is van kellemetlen oldala.

Nemcsakhogy a hormonok tehetnek arról, hogy nem kívánod a szexet, de még arról is, hogy ettöl ki vagy készülve.

Ne pánikolj, semmi baj nincsen. Rendeződni fog a dolog. :)

2008. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!