Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utoljára 5 hetesen voltam...

Utoljára 5 hetesen voltam ultrahangon. Az orvos mondta, h élő embrioról van szo, de szívhang még nem volt, és mondta h jöjjek a 12 hetesi ultrahangra! Ha valami baj lenne a babocával (ha nem lenne szívverés, nem növekedne) megérezném?

Figyelt kérdés
Lenénnek tünetek v még az sem?Most nagyon félek h valami baj van!Görcsök se vérzésem nincs!Tüneteim amik voltak idáig még mindig vannak:érzékenyebb mellek,szúrkálások,hányinger(de nem mindig)...
2008. márc. 6. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, ez a természetes menete a dolgoknak. Én is 5 hetesen voltam, és utána csak 12 hetesen. De közben van 7 hetesen egy vérvétel is. Én is akaratlanul sokat gondoltam arra, hogy lehet, nem is él a babám, de nem szabad ilyenen gondolkodni!!.-)Minden rendben lesz.

A vetélés általában görcsökkel és vérzéssel jár, de van kivétel is. De mint mondtam, ne gondolj erre. Nagy öröm lesz a 12 heti uh, hidd el, elröpül az idő!4.-))

2008. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok és csak magánrendelőbe tudok járni mert itt nincs egészség.bíztosításom!Ebbe a magánrendelőbe meg sajna nincs ultrah!Azt a vizsgálatott otthon végeztem de olyan sűrűn nem tudok hazautazni!Jellenleg pécsen éllek!
2008. márc. 6. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérzel és nincsenek erős görcseid, akkor biztos rendben van minden a babáddal! Ne aggódj!
2008. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jelenleg pécsen élsz és nincs biztosításod és ennyire aggódsz akkor elmehetsz a Citrom utcába ultrahangra. Hozzáteszem 15.000 Ft!

Ha nincsenek görcseid sem vézrésed akkor nincs min aggódni. ha lenne valami gond vele akkor azt úgyis megéreznéd, észrevennéd.

Mondjuk elég érdekes hogy csak a 12.-ik heti ultrahangra hivott vissza és nem 2 hét múlva.

Kihez jársz orvoshoz?

Üdv: 22 hetes pécsi kismama

2008. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!