Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erzes az amikor csuklik...

Milyen erzes az amikor csuklik a baba? Mikortol, hanyadik hettol erezted eloszor?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni,mert olyan mintha rángatna,lüktetne a pocakod.Azt,hogy mikor kezdtem el érezni,sajnos nem emlékszem rá.Hány hetes terhes vagy?Mozgását már érzed?
2009. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi. 22 hetet toltottem. mar a 17.hettol erzem a mozgast es orokmozgo.
2009. ápr. 15. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is csuklik elég sokat, kb 25 hetesen éreztem elöször.Olyan érzés mint a szivdobogás csak lassabb.Ha oda rakod a hasadra a kezed úgy érzed ütemesen csuklik.Most 37 hetes vagyok de már a hasamon is látszik ha csuklik :D:D
2009. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem néhány hete tűnt fel, kb a 29. hét körül, hogy ez a csuklása. Addig nem volt olyan intenzív és sűrű és nem tudtam, hogy ez tuti az e. Most már határozottan tudom. :) Ritmikus, 2-3 másodpercenként ismétlődő lüktetést érzek. Gyakran igen sokáig, percekig is eltart. Nekem fejvégű, így főleg lent érzem, de az egész kis teste "rángatózik". Sajnálom is szegénykémet.

Szerintem változó, hogy kinek mikortól érezhető, ahogy a picurka csuklik.

33 hetes kismami

2009. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb a 6. hónap közepétől érezni, a baba emésztőrendszerének az érettségét jelzi, ütmes kis rángások, enyhébb mint a rúgás, nekem mostanában kb. napi kétszer is csuklik 10-15 percig:-)

33+3hetes

2009. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves valaszolok koszonom szepen a valaszokat.én is erzek ritmikus rangashoz hasonlokat, amik nem rugasok, mert az erosebb.akkor valoszinu h. az lesz a csuklas:-)
2009. ápr. 16. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!