Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 24 hetesen azt mondja az...

Anita0802 kérdése:

Ha 24 hetesen azt mondja az orvosom, hogy 80-90% hogy fiú, abból lehet még lány?

Figyelt kérdés
eddig egyik uh-n sem lehetett soha látni és ez egy eléggé korszerűtlen gép volt.szerintetek érdemes kékre festenem a babaszobát és kék rucikat venni?
2011. aug. 20. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha csak sima u.h.-on nézte,akkor még tévedhet.ha voltatok 3D/4D-n akkor biztos jól látta.

az egyik ismerősömnek végig lányt mondtak,és a szüléskor lepődtek meg hogy mégis fiú.-ráadásul ő már a 4.fiú volt..

2011. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes. Eleve nem kell így rohanni a dolgokkal. Volt már itt olyan anyuka akinek biztosra mondták, hogy lány és valami 33 hetesen derült ki, hogy fiú, de addigra már minden rózsaszín volt.

Egyenlőre olyan színű cuccokat vegyetek ami mindkét nemhez illik, a kék ruhával és szobával ráértek még. 24 hetesen bőven van még időtök.

2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
67%
Igen, lehet még lány. Pontosan 10-20% az esélye.
2011. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én elmennék 4D ultrahangra és ha épp úgy fekszik, akkor 100%-ra megmondják és tényleg laikus szemmel is látszik, és jöhetne a babszoba festése és a kék ruhák beszerzése.

A 80-90% nekem kevés lenne a biztoshoz, főleg egy ósdi ultrahang alapján!

2011. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem sem kéne ennyire előre szaladni.

simán tévedhetett.

2011. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azóta már betöltöttem a 27 hetet.már megbékéltem a fiús dolgokkal is,mert a pozitív teszt óta meggyőződésem volt hogy lány.de most elbizonytalanodtam mert a barátnőm akivel egyidős terhesek vagyunk és neki is fiút mondtak de neki a 12.hét óta.tegnap volt dokinál aki csak ugy mellékesen megjegyezte hogy milyen szép nagy lányuk lesz.jelzem eddig ő mondta neki is végig hogy fiú.és őt legmodernebb géppel nézték igaz 2D-n.
2011. aug. 20. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet még kislány is,ha nem 100%ra mondta! Még várj a festéssel,esetleg menj el 4D-re ott biztosan megmondják.
2011. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megertelek, en a fiammal egyszeruen nem tudtam elkepzelni, nem lanyom lesz. Ugy mentem be az uh-ra, h 99%, h lany es vegig remenykedtem, h az legyen. Imadom a fiamat, de ma megyek a 2.-al uh-ra es meg mindig remenykedem, h egyszer lesz egy lanyom. :) Viszont 2 ismerosom van, akiknel beneztek: egyiknel lany lett a koldokzsinort neztek fiunak, masiknal meg nem latszodott a kuki. :)
2011. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem vegig "csak" 80% volt hogy lany lesz.Az is lett persze semmi rozsaszint nem vettunk addig amig meg nem szultem.Jo babavarast.
2011. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha megmutatja magát a bébi akkor a fütyit nem lehet elnézni!:) Nagyon szépen fogod még te is látni a szerszámot! És akkor a doki is azt mondja kisfiú! És abból már nem lesz kislány. A 3/4 D-s gépekkel meg tutira meg lehet mondani! A kislányoknak még a hüvelyét is látni vele! Ha nem mutatja magát vagy nem egyértelmű a köldökzsinór helyzete miatt akkor úgysem mondják 100%-ra. Szerintem is csak akkor kötelezd el magad a fiús holmiknak ha tuti lesz. Egyébként kislányokból gyakrabban "lesz"kisfiú mint fordítva.
2011. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!