Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtük a 3. trimesztert....

Most kezdtük a 3. trimesztert. Az normális, hogy pár napja fele annyit mozog a baba mint a megelőző napokban?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint pár napja fele annyit mozog...elnézést, a klaviatúra nem az igazi
2008. márc. 6. 12:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj. Ha belegondolsz, egyre kisebb a helye. Ha bármi baj lenne, valószínűleg észrevették volna, ha mégis aggódsz, menj el a dokihoz.

De szerintem inkább lazulj el, légy boldog, és akkor a baba is az lesz:)

2008. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyre kisebb helye van, nem gond, ezért nem mozog annyit. Na meg a frontok is hatnak rá.

A lényeg, hogy 24 óra latt legalább 1X érezd:-)

Boldog babavárást.-)

2008. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a 29. hetet, és 1 hete érzem, hogy teljesen másképp mozog, már nem ficánkol úgy mint előtte. Ismeretlen mozgolódást éreztem viszont a bordámnál, és sokkal fentebb, mint eddig. És a tegnapi uh-n kiderült, hogy a kis talpai tényleg a bordámnál vannak, és ma már erőteljesebb rúgást is éreztem, meg ki is tudtam tapintani. A pocakom alján pedig a kis keze és s könyöke van, s ezek a kis ütések most még nem olyan erőteljesek, amikor esetleg még a lába is odaért. Ne aggódj, mert előbb-utóbb az új mozgolódásait is beazonosítod majd!!!
2008. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!