Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban árthatok a babámnak...

Valóban árthatok a babámnak 31 hetesen, ha kicsit többet dolgozom?

Figyelt kérdés
31. hétben vagyok és most festik a lakást, pakolgatok, hajolgatok, ablakot törlök, amit ilyenkor muszáj. Tegnap reggelre volt egy kis vérzésem, de tényleg minimális. Ami el is múlt még aznap. Azt mondják, nem lehet nyújtózni magasba, mert a köldökzsinór a pici nyaka köré tekeredhet? Igaz ez? Azóta óvatos vagyok,de sok anyuka nevel terhessége alatt kisgyereket, nekik is muszáj emelgetni, dolgozni? valóban ennyire veszélyes ez? Lelkiismeretfurdalásom van, de nincs nagyon segítségem.
2008. márc. 6. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni lehet de csak nyugodtan ne erőltezsd magad inkább 2 órával tovább tartson a takaritás de ne legyen semmi baj ugy látom ezt te is igy szeretnéd nyújtozkodni tényleg nem szabad magasra ágaskodni inkább vigyed akisszéket magad után ja és a festék szagot ne nagyon lélegezd be mert tudod a kis picurnak mérgező én vegyszeres munkahelyen dolgozom vagyis dolgoztam mert ahogy megtudod hogy terhes vagy nem fogad a cég ugyhogy biztos nem játék a festék sem a vérzést emlizsd meg az orvosnak vagy védönönek akár telefonon is hogy ne legen töbet lelkiismeret furdalásod csak nyugisan takarits és vigyázz magatokra jó munkát ,19 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp vigyázni kell. CSak óvatosan dolozz, és annyit, amennyit tudsz, sokat pihenj. Fél - egy óra munka után pihenj ugyanannyit. És óvatosan hajolj, nyújtózz, mert akkor feszül a pocid, és igen, elősegítheti a köldökzsinór rossz helyre kerülését, de nem törvényszerű!!

Mi nem rég költöztünk, tudom milyen ez, mikor takarítani meg pakolni kell, nem beszélve a hivatalos átjelentésekről. Én 26 hetes vagyok, de nagyon lassan, óvatosan dolgoztam. A mocsok nem szalad el, ott lesz holnap is.-))És fogd be férjed is!.-)

2008. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én kőkemény fizikai munkát végeztem. A 31.héten álltam le a melóval, amióta otthon vagyok, ablakot pucoltam, a szekrény tetejéről le pakoltam, port töröltem, ugyanis mi is festünk. Éppen tegnap le engedtem a hűtőt, kívűl belűl kimostam, a fűrdőbe csempét mostam, kádat pucoltam. Szombaton valószínűleg segítek a páromnak festeni tovább.Nálam minden rendbe, nem vérzek, jól érzem magam. A védő nő volt nálam pár napja, és azt mondta le a kalappal nagyon jól bírom.Azért ha nem érzem magam jól inkább pihenjek. De az biztos hogy fél óránként kicsit le ülök pihenni, azért ne hajtsd túl magad, és ne emelgess, azt azért én is mellőzőm.Ha valamit csinálsz inkább ülj le te is kicsit többet, nem hajt a tatár.Azért a vérzésről kéne szólni a dokinak, még ha kevés volt akkor is.Sok sikert 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, igazán segítettek, és örülök neki, hogy ti is - legalább is nálam jobban - bírjátok a strapát! :) Mindenkinek sok-sok egészséget kívánok! A kérdés írója.
2008. márc. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!