Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP-m a 15+6 heten vettek...

Az AFP-m a 15+6 heten vettek le. Es az eredmeny a felso ertekhez kozelit, hatareset. Lehet, hogy koran vettek le? 18+1 napon ismetelik. Most meg nem lesz keso?

Figyelt kérdés

Az UH-on minden jo. Nagyon aggodom.

az igaz lehet,hogy az AFP felso ertekhez kozelebb van akkor kisfiu valoszinu,ha az alsohoz,akkor pedig kislany?


2008. márc. 6. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már azt mondták, hogy 15 hetesen kell venni, akkor is vették.

A későn levett minta is növeli az értéket, és mondják, hogy a magas értékű fiúra utal, de ne alapzod erre az életed.

ha az uhon minden rendben, akkor ne izgulj. Ez a vizsgálat egy rakás sza... amúgy is, külföldön nem is csinálják már..

2008. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kisfiu vagy kislány szerintem ezek nem igazi mérvadók viszont az uh-n már látni kellet volna vagy elbújt a kis drága ?az afp miatt ne aggódj itt sokan azt írják hogy nem pontos ha az uh-n minden ok akkor szerintem nyugi az én eredményemen azt írja hogy az erdményt befolyásolja az anya súlya neked rendesen írták rá a súlyod megmértek mikor a beutalót írták meg ?esetleg most kérjed ha nem volt az előzön szoritpk neked minden jót ,19 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg amig nem léped át az értékhatárokat addig nincs gond! Kár ezen aggódnod. Az orvos gondolom úgyis megmondaná, hogy baj van.

A vért meg egyébként elvileg 1 nappal előbb vették le...van ahol ez másképp jön ki, máskor küldik el az embert.

Pécsen 16 hetesen van AFP és 18 hetesen UH.

Nálam is igy vették le mint nálad és 2 hét múlva a 18 hetes UH-n kiderült hogy 19 hetes vagyok nem 18.

Arra meg nem vennék mérget hogy van-e összefüggés a magasabb és alacsonyabb értéknek a baba neméhez.

Nekem is a magasabbhoz volt közel az erdmény mégis lehet hogy kislányom lesz az uh szerint, de meglátjuk mit mutat majd 4D.

üdv. 21 hetes kismami

2008. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az afp mom értéke 1.57 lett, ami totál középérték / 0.7 - 2.50 /, és kisfiam lesz.

:D

hamarosan ultrahangon meglátjátok, az a biztos

boldog babavárást

2008. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!