Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második babád mozgását...

A második babád mozgását előbb érezted, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok a második babával, még nem érzem a mozgást.Az elsővel 17 hetesen éreztem először.Kiváncsi vagyok, hogy Ti mit tapasztaltatok.
2011. aug. 19. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
az elsővel 15 hetesen, a másodikkal a 12 hét végén éreztem először, éjszaka, hanyatt - minden és mindenki elpihent, csak ő mocorgott :) nem lehet összekeverni ezt az érzést semmivel :)
2011. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babámat én is 17 hetesen éreztem.Most én is 16 hetes vagyok,és már a 15.hét elejétől érzem mozogni.Először csak a kezemmel éreztem,2 nap múlva viszont már rendesen is.

Üdv!

2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem éreztem előbb, sőt még talán később. A nagy átlag szerint viszont a többedik babánál hamarabb érzik az anyák. Szerintem ez attól is függ, hogy az elsőnél mikor vette észre. Gondolok itt arra, hogy már 16 hetesen érezte, csak másnak vélte, vagy nem figyelt fel rá, mert nem tudta mit kell érezni. És a másodikat azért érzi "előbb", mert már tudja, hogy ez az. Én egyik rokonommal együtt szültem, így egyszerre voltunk vizsgálatokon is. Ő már rég érezte, én meg csak vágytam rá. Aztán vagy 3-4 hétre rá éreztem csak, de szerintem rögtön tudtam milyen, mert a lány annyira jól leírta nekem mit kell éreznem. És gondolom ezért éreztem ugyan annyi hetesen a másodiknál is.
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőt 18 hetesen

Másodikat 13 hetesen

Harmadikat 15 hetesen


Nem feltétlen érzed előbb, mert sok mindentől függ, pl a lepény helyzetétől, hogy mellső vagy hátsó falon tapadt.

2011. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elsőt 16 hetesen a másodikat 14 hetesen éreztem először.

Egy gyönyörű 2 éves és egy majdnem 19 hetes magzat anyukája

2011. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt 20 hetesen, a másodikat 16 hetesen éreztem először.
2011. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 hónap van köztük. Én kb egy időben éreztem mind a kettőt. 15-16 hetesen.
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!