Azt, hogy fogászati rendelésen megjelent-e a kismama azt ellenőrzik?
Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 20:27
1/8 anonim válasza:
Hát nálam megnézte a nőgyógyász. A fogorvosank be kell írnia pecsételnie a terhes könyvbe.
2/8 anonim válasza:
A fogászati ellenőrzés még nem lett kötelező, csak javasolt, így nem ellenőrzik.
3/8 anonim válasza:
Nekem igazolást adott a fogorvos,mivel a nőgyógyászom és a védőnő is kérte.
5/8 anonim válasza:
Nekem se kérték, de elmentem. Biztonság kedvéért:)) Nem kaptam pecsétet, azt mondta mivel nem kötelező vizsgálat, így nem kell..
6/8 anonim válasza:
Nekem a védőnőm nem is említette a fogászati vizsgálatot, de nem is kérte tőlem senki. Majd csak szülés után tudtam meg az egyik ismerősömtől.
7/8 anonim válasza:
Hát tőlem sem kérte senki eddig és meg sem említették, hogy esetleg el kellene mennem.
Mondjuk kerülöm is egy ideig, mert tavaly nyáron rendesen megkínzott a fogdoki.
33 hetes kismami
8/8 anonim válasza:
Rajtam számon kérte az orvos és a védőnő is! :-)
A pecsétet nézték a terheskönyvben.
18 hetesen mentem el először, akkor nem találtak rossz fogat. Aztán gondoltam, elmegyek még egyszer megnézetni (akkor 28 hetes voltam) - és találtak is egy lyukas fogat.
Szerintem legalább egyszer érdemes elmenni a terhesség alatt, mert épül be a sok kálcium a babába és egy része az anya szervezetéből származik.
Bár szerintem alkati dolog, kinek mennyire romlik a foga a terhesség alatt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!