Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányai kórházban SZTK...

Tatabányai kórházban SZTK rendelésen adnak képet a 12. heti ultrahangról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze! Én is SZTK-son voltam és adtak! Kérd előtte! :D
2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtál. Úgy izgulok:) Holnap megyek. Fizetek is érte ha kell. Az előző ultrahangomon annyira izgultam ill. "elaléltam" a kincsem láttán, hogy elfelejtettem megkérdezni, ők meg nem ajánlották fel.

Te mikor voltál?

2009. dec. 21. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia én úgy tudom hogy nem adnak de nem vagyok benne biztos attól függ melyik orvost fogod ki mert vagy kettő ott aki igen bunkó és most szépen fejeztem ki magam.

Szerintem is szólj előre!!!

27hetes km

2009. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ma voltam, megkérdeztem és nem kaptam. Sajnos megszűntették.
2009. dec. 22. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam sajnos ilyenek ezek itt tbányán az sztk-ba nem fognak adni én ezért járok magán dokihoz...

Az első gyermekemmel én is sztk-ás rendelésre jártam és nem voltam túl jó véleménnyel....

így a második babámmal meg a mostani terhességemmel is magán dokihoz járok...és nem azért mert megtehetjük csak nagyon más mint ott bent.

27hetes km

2009. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is magándokihoz járok, csak nincs ultrahang készüléke, ezért mindig a kórházba küld. Te kihez jársz, ha megkérdezhetem?
2009. dec. 23. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Dr. Pödőr Péterhez én nagyon csípem mint mondtam már a kislányom is nála született nem olcsó az biztos mert szinte egyik legdrágább doki de én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Te kihez jársz?

27hetes km

2009. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták nem tud nyomtatni a készülékük igy nem tudnak adni
2010. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!