Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel ápolod/ápoltad a melled...

Mivel ápolod/ápoltad a melled és hasad a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy függ a genetikától is, hogy szétreped-e a bőröm de kíváncsi lennék, ki mit használ és hatásos-e?
2011. aug. 17. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milupa terhességi krémet használtam. Nem repedt ki a pocakom. A combomat nem kentem, az kirepedt nagyon.
2011. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a DM-ben kapható Babylove olajat használom, csak a hasamat kenem vele, eddig nagyon szép a bőröm, semmi gond vele.

32 hkm

2011. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Johnson babolajjal és babagéllel kentem, nem lett csíkom.

A combomat nem kentem, ott lett is pár csík a súlygyarapodástól...

2011. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmivel, egyik gyerek után sem lett csíkos, se a mellem, se a hasam.
2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

DM-es babylove-val kentem én is, egészen a 40. hétig nem volt rajtam csík - ha időben megszületik a babám, akkor megúszom, de az utolsó túlhordós hétben szétrepedezett a hasam :(

én nem kentem a mellemet, mert nem tudtam, hogy azt is kell, az is megrepedezett..

2011. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Johnson olaj, és dm-es mamaolajjal.Nem lett csíkom előző terhességnél, Így most is ezeket használom.

Fürdés után közvetlen (mivel nedves bőrre kell) Johnson, és lefekvés előtt még rákentem a mamaolajat.Biztosra mentem:D

Most ezek mellett 100%-os olívaolaj szappannal fürdök tusfürdő helyett.

2011. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik terhességemnél kentem a pocim (most az ötödik babát várom) AVON-os striakrémmel (+néha Johnson's olajgéllel), és sosem repedezett. Meg is jegyezte múltkor az egyik nőgyógyász, hogy baromi szerencsés vagyok, hogy ötödik terhességnél ilyen szép a hasam. Szerintem ez nem csak szerencse (nem is csak genetika), hanem nagyon is sok múlik az ápoláson! Minden nap legalább egyszer kenni kell! A cicimet nem kentem.

31 hetes kismama

2011. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 30 hetes... (bár mindegy)
2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a szokásos hidratáló testápolómat használom, egyébként dove. Eddig minden oké, de szerintem majd most indul be a pocak, most vagyok a 26. héten.
2011. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!