Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hetedik hetében...

A terhesség hetedik hetében milyen tünetek vannak? Látszik már valami a hason? Kezd már nőni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 7 hetesen, minimális pocim volt,csak kényelmetlen volt,ha begomboltam a nadrágot,semmi nem látszodott kivülálló számára...bár nekem csak most kezdett más ember számára is észrevehetővé válni h várandós vagyok.

19 hetes kismama

2008. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már szép kis pocim van, én már nem tudom begombolni a nadrágot, hogy kényelmes legyen. De ez nagyon alkatfüggő. A tünetek is egyéntől függenek, eddig mázlista voltam, nem volt semmi gáz, tegnap óta pedig reggel a kötelező rókázás, egész napi émelygés, és a mindjárt éhen halok érzés van rajtam. Úgyhogy, ez nagyon változó.

De ettől szép az egész!!

Ez legyen a legnagyobb bajunk!

Boldog babavárást 7 hetes kismama

2008. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában ilyenkor kezdődik a hányingeres korszak, akinek van. Általában még megvan pár hétig a mindjárt meg akar jönni érzés, a vizelési inger talán már lassan szűnik.

A poci teljesen változó, ilynakor még általában nem látszik, vagy ha igen, akkor is inkább felfujódás. Nekem a 10. héten nőtt meg látványosan először..

2008. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tünetek,hányinger,puffadás,széklethiány,fáradtság,rossz kedv esetleg,undor kajátol,szagoktól,mellfeszülés,émelygés.pisilni kell mindig.7 hetesen annyira még nem látszik,kb akkora a méhed mint egy eper.De alkattól is függ.Én 10 hetesen vettem észre a nadrágjaimon hogy feszül.Most 12 hetesen már jobban látszik,már joval nagyobb a méhem.Jo babavárást!
2008. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia...7 hetesen altalaban a puffadas jellemzo ami "nagy has" kepet alakit ki:-)) Ez amiatt van, hogy lelassul a metabolizmusod, hogy tobb vitamin szivodjon fel a belekbol ami majd eljut a babocahoz.Emiatt lehet szekrekedesed is...amugy ilyenkor kezdodik a hanyinger es a tobbi amit az elottem levok leirtak...de az se gond ha mindez elkerul..akkor szerencses emberke vagy:-)

Amugy a pocak novekedese alkatfuggo...van akinel korabban latszik es van akinel kesobb...nallam a 16 heten kezdett latszani, 19 heten gombolyodni es most mar csak az nem latja aki nem akarja 22 hetesen:-))

2008. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!