Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzre menést követően...

Táppénzre menést követően mikor kapok pénzt előszőr?

Figyelt kérdés
Gondolom az első hónap a cégemé. És aztán?
2008. márc. 5. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha munkahelyed kifizető hely, akkor minden hónapban, mintha fizetést kapnál meg kell kapnod, ha nincs szerződése a tb-vel, akkor akár 2hónapot is csúszhat a "fizetés"
2008. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimum 30 nap...
2008. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 15 napot a munkáltató fizeti, utána a tb.

Én január 7-el mentem tápra, a februári fizummal meg is jött az első 15 nap a munkáltatómtól.

De a tbtől még semmi... Még fel sem dolgozták a kérvényem, pont ma érdeklődtem, és már a 4 . tápos papírt küldtem be.

Minimum egy-mésfél hónap, de inkább többel számolj... nem egy gyorsvágány...:-(

2008. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólótól kérdem, hogy hol érdeklődött? Milyen címen? Nálam is hasonló a helyzet, munkáltatóm nem tb-és, bár én tegnap megkaptam a január hónap második felére eső részt a tb-től. Én jan 1től vagyok táppénzen, első két hetet a munkáltató fizette. De a februárit nem kaptam meg, és ez elég kevéske ez a fél havi.. Előző hónapban is fél havi és most is.. szóval elég gáz, hát nekem ne csúsztassanak, igen is kicsit ostorozzuk őket!
2008. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi A válaszokat! Szörnyű ez a helyzet valahogy sejtettem h ez lesz. :(((
2008. márc. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!