Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, aludhatok a...

19 hetes vagyok, aludhatok a hátomon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom sokan irjak ,hogy egyáltalán nem,de néha rövid időre én szoktam mert a hátamnak jó,csak közben felhúzom a lábamat hogy ne feszüljön annyira a pocim.Ha meg már túl sok a jóból akkor picur ugyis jelzi és akkor oldalra fordulok,és akkor megnyugszik.Szóval amig kényelmes addig miert is ne lenne szabad? 22 hetes kismama
2008. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

32 hét után mondják, hogy nem célszerű. Addig a baba meg úgyis szól,ha valami nem jó. A hanyattfekvést nekem sem szereti, mindjárt mocorog. Én meg szoktam támasztani a fejem-vállam, és felhúzom a lában-mondjuk ha tvt hézek, így nem feszül a hasam.

De amíg kényelmes, nyugodtn:)

26 hetes kismama

2008. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 19 hetes vagyok és sokatfekszem hanyot nem feszül még a pocim és nekem nagyon kényelmes ha neked is jó alor nyugodtan én is olvastam már itt hogy em szabad de vannak itt olyan nem szabadok is hogy akkor kalitkába kéne zárjanak minket hogy mindent be lehesen tartani én mindent csinálok amig jó nekem és ha neke jó akkor neki is :))))))
2008. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan. Egyik éjjel arra ébredtem, h a hátamra fordultam...már egy ideje úgy lehettem...szédültem utána kb fél napig de ugy h fel se tudtam kelni..a babó és én együtt nyomtok a hasi ütőerem, ezért volt a rosszullét...ha idősebb terhes leszel, h szükséges párnával, takaróval ki tudod magad támasztani...nekem egyszer volt csak ilyen, azóta is fekszem néha háton..csak igyekszem óvatosnak lenni
2008. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos van ilyen ahogy írják, és vigyázni kell nehogy elájulj, meg a babának sem jó, de hidd el jelezni fogja.Én van hogy arra ébredek hogy a hátamon fekszem, a lábam kinyújtva,és a baba üti a hasamat(19 hetes vagyok),ha elfordulok oldalra abbahagyja.Hidd el jelzi ő, éjszaka nem tehetünk róla ha így sikerül, de később célszerű kipárnázni magad,akkor már úgyis az lesz a kényelmes oldalt fekve.
2008. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét fiammal csak hanyatt fekve tudtam aludni, oldalt fájt feküdni. Soha semmi gondunk nem volt, igaz a fejem alá több párnát tettem.
2008. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!