Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák ti miben...

29 hetes kismamák ti miben érzitek jól magatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
mert nekem vannak napjaim, hogy egy pingvinnek érzem magam és semmilyen ruhában nem érzem jól magam, nem tudom mit vegyek hogy jó legyen a közérzetem........
2009. ápr. 10. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugyan 16 hetes vagyok, de nekem is van hogy olyan slamposnak érzem magam, mert a régi cuccaim már igen szűkösek, de a kismamis cuccaim amiket vettem, azok még kicsit nevetségesen állnak rajtam, hisz nincs még olyan nagy pocakom. Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, csinosítsd magad kívülről, ha már a ruhák miatt nem is vagy valami trendi. Vagy fesd ki magad, vagy csinálgasd meg minden nap a hajad valami jól. Rakd be, vasald ki, vagy fond be. Vagy vegyél újabb kismama ruhákat,a teszveszen és a vaterán vannak jók, ugyan használtak, de egyik másik igen jó, és olcsó is. Térdgatyó van mondjuk 1000.-ért, én is ott szoktam vásárolgatni.
2009. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adri baba ***** válasza:
Én melegítőben nyomom:)Vagytérdnadrág aminek gumis dereka van!
2009. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma például kifejezetten jól érzem magam a bőrömben, mert volt egy kis időm kicsinosítani magam. Szerintem ez sokat számít. Vendégségbe megyünk nemsokára, ezért felvettem egy szines tunika rucit ami mell alatt húzott. Igazi kismamis. =) És vettem alá egy csini kis harisnya térdgatyát. Kényelmes és csinos is mert rá tudom húzni a pocira.
2009. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

én egy kismama melegítőnadrágban próbálom kihúzni a hátralévő időt, + vettem a kínaiban egy vászonnadrágot, amire varrattam egy széles "pamutövet". a melegítő fekete, a kínai nadrág kheki, így fehér, barna, világoskék hosszabb pólókat veszek fel. Itthon meg a férjem felsőit hordom. :-)

2009. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!