Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyton ennék, most ettem jó...

Folyton ennék, most ettem jó nagy adag kaját de tiszta éhségérztem van. Ti hogy bírjátok, mennyit híztok/tatok? És mikor?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
éN 16 HETES VAGYOK, ÉS EDDIG 2 KG-T FOGYTAM. NÁLAM NINCS ILYEN NAGY ÉHSÉGÉRZET. FURA, DE ÉN INKÁBB NEM ESZEK. ESTE 7 UTÁN PL MÁR HA KÍVÁNNÁM A KAJÁT SE TUDNÉK ENNI. rÉGEN 2-3 ZSÖMLÉT MEGETTEM 1 ÜLTŐ HELYEMBE, MOST 1 ÉS TELE IS VAGYOK. mA EDDIG TUDOD MIT ETTEM? 1 POHÁR KEFIR, ÉS 2 KIFLI... DU 2 VAN. NO MONDJUK VAN IS MIBŐL LEADNI... EGY JÓ 15-20 KG VAN RAJTAM FELESLEGBEN...
2009. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az komoly:):)
2009. ápr. 10. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 15. hétben vagyok, eddig 2kg+ jött fel, de most lement 1kg,épp ma mértem.Enni viszont sztem eszem és nem is keveset, de most a húsféléket annyira nem tudom enni, lehet ezért is nem megy nagyon se fel, se le a súlyom! Így vagyok most 56kg. Hízni remélem 10kg-nál többet nem fogok.Ez a második terhességem, akkor 25kg-ot híztam, és akkor sokáig nem ment le a felesleg.Te hanyadik hétbe jársz, és hízol a sok kaja miatt??

üdv

sziasztok

2009. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma pl:egész nap éhes voltam:)épp most faltam be két zsemlét minden jóval megtömve:)! 22 hetes vagyok! 14 hétig semmi nem híztam! De mostanra 6 kg van rajtam!!!
2009. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!