Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam a babának, ha...

Árthattam a babának, ha dohányoztam és ma tudtam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bár még csak petezsák van, talán akkor nem!
2008. márc. 4. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerinted hány dohányos kismama járt úgy mint te? szerintem egy dohányos sem készült arra ,hogy na leteszem a cigit mert holnaptól terhes leszek.Persze aki nagyon akarta már a babát az hónapokkal előbb letehette.A lényeg az ,hogy most már ne nyúlj cigihez-és ez nem egy antidhányos tanácsa ,én a nagy "felfedezés " előtt bizny volt ,hogy napi 1 dobozzal is elszivtam,és büszkén mondhatom ,hogy 15 hete 1 szippantás nem sok ,annyit sem szivtam picur kedvéért.Csak elszántság és akaraterő kérdése.Ha megkivánnád akkor gondolj az apróságra és arra ,hogy mi történne ,ha valami baja lenne,akkor kit hibáztatnál?(Ne halgass azokra akik arra hivatkoznak ,hogy ha kivánod akkor meg kell kapnod ,elvégre gondolj arra is ,hogy nem mindig kaphatod meg azt amit megkivánsz majd ,hisz nem mindenki pénztárcája van elléggé kibélelve egy kimama szeszélyeihez :-) és mégsem történik semmi baj.)Kitartás és jó babavárást.

Egy 22 hetes exdohányos kismama

2008. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem, ha már gondolatilag ott van a fejedben hogy ez árthat akkor jó utón haladsz :)

sok sikert

2008. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
bocs, úton
2008. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!