Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam a babának, ha...

Árthattam a babának, ha dohányoztam és ma tudtam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bár még csak petezsák van, talán akkor nem!
2008. márc. 4. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ártottál, de most már tedd le a cigit!
2008. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
mióta késett a mensid? teszteltél? Vagy orvosnál állapították meg, hogy kismami vagy?
2008. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csütörtökön lesz egy heten hogy nem jött meg, teszteltem.kb.5 hetes lehetek!Akkor nem ártottam neki?
2008. márc. 4. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ha most leteszed, semmi gáz nem lesz. Tudom, hogy csak akarat kell hozzá. És azt is tudom, hogy nem szép dolog, de az én anyám 26 éve cigizett velem terhesen, és most itt vagyok, makk egészségesen. És mikor teszteltél először hány napos késéskor?
2008. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem előszőr, vagyis 6 napos késéssel!Az én anyukám is cigizett velem végig, de én nem merek kockáztatni!Bár nagyon sok ismerősőm van,aki végig cigizett a terhesség alatt, és makk egészséges a picike!De hát sose lehet tudni.Nem?
2008. márc. 4. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Te ne cigizz! Mutasd meg, hogy Te nem fogod károsítani a picikédet. Örüljetek a babónak, hogy összejött. Bárcsak már mi is itt tartanánk, bár már 3 napja késik:))) Mikor úgy érzed, hogy rá kellene gyújtanod egy cigire, akkor képzeld azt el, hogy a babád, most fulladozik, és inkább egyél meg egy almát, vagy narancsot, vagy valamit.
2008. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó mensid elő napja?
2008. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó mensim elős napja jan. 29-én volt!
2008. márc. 4. 09:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ja akkor lehetsz 5 hetes. Voltál már dokinál is? Szerintem még ráérsz menni, mert még csak petezsák van, és majd csak a 7-8 héten lesz szívhang is, én akkor mennék csak el.
2008. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártottál, igaz idő kell míg kiürül, de ha leteszed most akkor mindent megtettél a babádért.Nem lesz baj,sok sikert,és boldogságot!
2008. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!