Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat ennyire?

Akire77 kérdése:

Miért fájhat ennyire?

Figyelt kérdés
35hetes terhes vagyok és pár napja egyre jobban fáj a hüvelyem körül,gondolom hogy a baba is csinálhatja,de van amikor iszonyatosan fáj.Holnap azért elmegyek a dokihoz kíváncsi leszek mitöl lehet ez,volt valakinek hasonló fájdalma?
2011. aug. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de az ilyen hüvelyi nyilallások a terhesség vége felé azt jelzik, hogy nyílik ki a méhszáj. Az nem baj. Ált. a belső nyílik meg, az "természetes". Ha a külső is nyílik, akkor az a szülés lehetséges indulása, de ez a ritkábbik változat. (35. héten már ez se lenne baj). Holnap mindenképp menj dokihoz!
2011. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de nem akarok szakértőt játszani, aztán lehet hogy csak a baba. Csak én ezt olvastam, meg "tapasztaltam" is magamon...
2011. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,hogy mit mondott a doki!
2011. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 betta55 ***** válasza:

Nekem is ekkor kezdődőtt, mára már jobb!Rendeződnek a dolgok ott lent, hogy kiférjen a baba. Minden feláláskor csillagokat láttam, és azt hittem kiesik a baba!A doki mondta, hogy lesz még ennél cifrább érzés is! Igaza volt a josló tényleg szarabb!:-).Jobbulást!

37+2 heteske

2011. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézte a méhszájamat de minden rendben volt,annyit mondott hogy emeljem a magnézium adagom és sokat pihenjek.és legalább2hétig még tartsuk bent a babát ha lehetséges.
2011. aug. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!