Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt folyás,...

Terhesség alatt folyás, viszkedés. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy pl a Canesten kombit alkalmazhatja-e kismama és ugye a babának emiatt nem lesz baja!? Elég nehéz orvoshoz eljutni, de Canestenem van itthon, vagy esetleg kamillás mosdó? Mit lehet ilyenkor csinálni?
2011. aug. 2. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem írt fel doki canesten krémet terhesség alatt, szerintem használhatod
2011. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a krém csak külsőleg alkalmazható. Vagy az is enyhíti a dolgot? A folyás miatt lenne jó a kúp is... Azt írja elvileg a betegtájékoztató, h ha nem applikátorral helyezzük fel, akkor nincs gond, de félek...
2011. aug. 2. 11:00
 3/12 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha inkább felhívnál egy kórházat, vagy sztk és megérdeklődnéd. Szerintem segíteni fognak.
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet lustaságból emberkísérletet folytatni (a magzaton)? Legalább emeld fel azt a * telefont, és hívd fel az orvosodat.
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a Canestent terhesség alatt nem vagy csak kifejezett orvosi tanácsra lehet alkalmazni. Csak jobb lenne elmenni az orvoshoz. Nekem életem első gombája a terhesség első trimeszterében volt, Candibene kúpot kaptam rá, már az első 1-2 nap után elmúlt a viszketés, persze attól még elhasználtam az egész adagot és soha többet nem is jött elő a gomba.
2011. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó! Azért írtam ki a kérdést,mert abban bíztam, hogy valaki volt már ilyen helyzetben és neki mondott valamit az orvosa, mert valószínű az nekem se ártana! Én azt hiszem ez az oldal azért van, hogy bártran kérdezz és tapasztalatokat cserélj, de szólj, ha tévedek! És csak, hogy megnyugodj holnap megyek orvoshoz, csak enyhíteni akartam addig!
2011. aug. 2. 11:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez most már az utolsó előttinek szólt!
2011. aug. 2. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
NE alkalmazz semmit , inkább menj el orvoshoz ne kísérletezz!!!
2011. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne használj semmit. Doki majd segít!
2011. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én direkt rákérdeztem a dokimnál ezügyben, mert 80 km-re van a rendelője, plusz ha sürgős, akkor mit tegyek.Azt mondta, hogy a Canestent nyugodtan.

Különben a barátnőmnek is azt tanácsolta a dokija terhesség alatt.Azért a kúp felhelyézésére ügyelni kell, nehogy megsértse a méhszájat, mert akkor jön a vérzés.

Amúgy ha biztos akarsz lenni a dologban, és nem éred el a dokid telefonon, akkor kérdezd meg itt a neten Hamvas dokit.Még ma délután válaszolni fog.

[link]

2011. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!