Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp. Nagyon alacsony lett...

Az afp. Nagyon alacsony lett 0.61 szerintetek lehet egézségse a kicsikém?

Figyelt kérdés
hcg 2.32-lett papp-a 0.32 downkór kockázat becslés 1:98 el mentem magzatviz vétalre de csak 3 hét múlva lesz eredméy. kétségbe vagyokesve mi lesz!
2011. aug. 1. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy izgulsz, én is tök para lennék annak ellenére, hogy tudvalevően elavult teszt az afp, nagyon sokszor mutat fals eredményeket. Nyugatabbra már nem is csinálják. A magzatvíz vizsgálat majd megmondja a tutit.
2011. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszömöm!de a többi értékem az vajon jó??
2011. aug. 1. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Az összes értéket együttesen nézik, ezekből jön ki az arányszám, hogy 1:98, tehát nem csak az afp-ből következtettek erre.

Én úgy tudom, hogy az alacsony afp és a magas béta hcg együttesen utalhat down szindrómára. Nem feltétlenül jelent bajt, de felveti a további genetikai vizsgálat szükségességét.

2011. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, mint az utolsó válaszoló. Nekem is 0,6 lett az afp-m, de a béta-hcg mellé 0,4. Így nem javasoltak további vizsgálatot. (kisebbik lányommal is ez volt egyébként. Vele 0,7 lett az afp, és akkor sem küldtek sehova, egészséges. Mivel hosszúak a ciklusaim, elég nehezen tudják belőni, hogy 16 hetesen menjek, így mind a kettővel sikerült pár nappal korábban levenni egyébként)
2011. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2011. aug. 2. 15:06
 6/7 Akire77 ***** válasza:
Szia nyugodj meg ez a legfontossab,nekem 0.62 lett az afp én is voltam magzatvíz vételen és igen 3hét az kemény volt nekem is.Állandoan csak idekeskedtem és sírtam,amikor menni kellet az eredményért szinte rosszul voltam mit mondanak.De minden rendben volt,azota már 34hetesek vagyunk,nyugodj meg te is nállatok is minden okés lessz,egészséges babád lessz.
2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah köszönöm szépen ezt a jóhírt utolsó!!
2011. aug. 2. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!