Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok!...

19 hetes kismama vagyok! Mikor fogom érezni hogy megmozdul a kicsikém?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon szeretnéd, és fantasztikus is lesz...:-))


Én nagyon későn, a 21 hét végén éreztem először, szóval, ne aggódj! Ja, és utána 2 hétig semmi, majd megőrültem...bezzeg aztán aludni se tudtam...:-) De nem bántam, annyira szuper! Irigyellek, hogy Neked még csak most jön ez a része...

2011. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is 19 vagyok,nekem már mozog,de kézzel még nem érezhető.Én azt várom,hogy kézzel is érezhető legyen....egyszer akkorát mozdult,hogy véletlenül éreztem,de sztem úgy elfáradt benne,hogy azóta sem produkált ilyet:)!!Sajnos:)
2011. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mónika87 ***** válasza:
Szia!Én szombaton leszek 18 hetes,de a 16 héten már éreztem olyan kis gyengéd bökdösést.De már most egyre jobban,de inkább akkor érzem a legjobban ha lefekszem a hátamra.Olyan jó érzés,és nagyon furi.Eleinte nem gondoltam hogy az,de már biztos vagyok benne.Annyira jó!:)
2011. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 19 hetes vagyok, de még semmi!:(

Neked hol van a placenta? Nekem mellső fali!

2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már legyél résen, mert akármikor bejelentkezhet! Meg az elején nem is mindig biztos benne az ember, hogy ŐT érzi. De aztán hamar igen egyértelművé válik. Türelem, már nem kell sokat várnod! Hihetetlenül jó érzés, ami a végére azért igencsak erőssé válik és jól irányzott tud lenni.

Jó babavárást!

Egy háromgyermekes anyuka

2011. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen éreztem először, de van olyan barátnőm, aki már a legvégén, a szülés hetében érzett először mozgásokat!

Az ő kislánya most is olyan kis nyugis, az én fiam meg tűz, már a hasamban is majd kirúgta az oldalamat!!! :-)

Szóval, akár bármelyik nap érezheted már, de lehet csak a vége felé fogod. Gyerekfüggő szerintem.

2011. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, 3 hete érzem mozogni a babámat és 1 hete már valamelyik test részét ki is szokta dugni, így egy nagy púpot érzünk akkor!


Remélem te is hamarosan érezni fogod, mert csodás érzés!

2011. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!