Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon ekcéma, vagy valami...

Ez vajon ekcéma, vagy valami más? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb. 5 napja a jobb combhajlatom eléggé viszket és piros. Úgy vettem észre, mintha egy kicsit a nagyajak is piros lenne egészen kívül. Lehet ez hülyén hangzik, de attól félek, hogy ez valamilyen szinten a babára ártalmas lehet. Mivel ez a bőrömön van, bőrgyógyászatra, vagy a nőgyógyászhoz menjek vele?


33 hetes kismama


2011. júl. 31. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nőgyógyászhoz mennék,ők tudják milyen krémet vagy akármit használhatsz terhesen.

Nyugi,minden oké lesz! :)

2011. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ekcéma nem árt a babának, ellenben ha súlyos, akkor szteroidos krémet adnak rá. Én inkább bőrgyógyászhoz mennék, és csak mondanám, hogy fentebb is van. Mert sok esetben még a bőrgyógyász sem tud rá normális krémet írni, nemhogy egy nőgyógyász (,sajnos tapasztalat).

Esetleg nézd meg tükörrel! Vannak e pici apró hólyagocskák , ami kb akkora mint egy gombostű feje, ha megvakarod esetleg nedvedzik (ekcéma). Vagy csak szimplán vörös és ég (gomba). Ha utóbbi éjszakára kenj rá Canesten krémet. Másnapra jobbnak kell lennie.

2011. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!