Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Aranyérre szeretnék...

SOS! Aranyérre szeretnék gyors megoldást kapni!?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok.3 napja begyulladt a külső aranyerem.Tudnátok valami tippet adni,hogy hozhatnám minél hamarabb rendbe!Vagy ez már szülés előtt lehetetlen?Reparon kenőccsel kenem,de semmit nem javult.
2011. júl. 29. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon be van gyulladva és elég csúnya. Én körömvirággal kenegetem mindennap 2szer, max nem fáj mikor ülök annyira de nem múlik el. ( mondjuk nekem terhesség előtt is volt) Nem tudok mást mondani.Remélem azért szülésnél nem lesz gondom én ettől félek mert elég brutál már most az enyém:( Engem is érdekelne egy hatásos megoldás. 30hkm
2011. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos hatásos megoldás nem nagyon van. Kerüld a további erőlködést. Nekem a férjem beöntést csinált minden nap, így kínlódni nem kellett a széklettel legalább.

Még a kamilla teás borogatással lehet próbálkozni.


Szüléskor valószínűleg romlik a helyzet, aztán utána kezd szép lassan javulni.


Mindenkivel együtt érzek!

Kétszer szültem, most hamarosan megyek gyűrűzésre, még a harmadik bevállalása előtt, mert rendbe kell tenni... :o/


Ha előtte soha nem volt problémád ezzel, akkor valószínűleg teljesen visszahúzódik majd (lehet használni Sperti kúpot, vagy elmész proktológushoz, aki speci dolgot ír fel)


Kedves második, ha előtte is gondod volt, akkor hasonló úton jársz mint én... :o(


Azért ne adjátok fel, a baba kárpótol!! :o)

2011. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, nekem pár hete jött ki, vérzett is, elküldött a háziorvos a sebészetre, ott felírtak Aurobin krémet. Azt mondta a doki, hogy valószínű, hogy ezzel megyek szülni, de a vérzés és a fájdalom elmúlik. Úgy is lett. Sőt, mondhatom azt is, hogy valamivel kisebb is lett.. :-) Ha előtte nem volt, akkor talán vissza is megy szülés után, mint ahogy hallottam és írták előttem is. Kamillás ülőfürdőt próbáld ki! Ja, és szerintem menj el mindenképp dokihoz!


Kitartást! :-)


40+2 hkm

2011. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reparon nekem is annyit ért mint halottnak a csók, viszont szülés után olyan borzasztóan csúnya volt az aranyerem, hogy azt gondoltam, semmi sem ment már meg a sebészi beavatkozástól, de azért még adtam egy esélyt a Hemorid kenőcsnek és láss csodát: az aranyerem eltűnt mintha sose lett volna.
2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyit kihagytam, hogy nekem előtte is volt gondom vele az első szülésemnél is, ennek ellenére teljesen visszahúzódott.
2011. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nállunk édesanyámnak volt neki ajánloták a körömvirágkrémet , előtte pedig sokat ült langyos vízben a fürdőkádban. Sokat kell áztatni .
2011. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat.Ma hozattam Hemorid kenőcsöt,remélem ez jobban hat.Meg megpróbálom a kamillás fürdőt is.
2011. júl. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!