Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bepanten jó kezdődő, panaszmen...

Bepanten jó kezdődő, panaszmentes aranyérre?

Figyelt kérdés
Még nem fáj, nem viszket, nem vérzik, szorulásom sem volt eddig, csak gondolom a teher hozta ki így 38hetes kismamaként, ami a végbélre nehezedik. Rücskös, ha odanyúlok, mintha lenne ott valami, aminek nem kéne. Nem szép :( Bepanten elég rá, ha még nincs más problémám vele, vagy az nem segít úgysem és el kéne kezdenem kenegetni valami aranyér kenőccsel?
2011. júl. 18. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak szomorítani, a Bephanten max arra jó, hogy benyúlsz székelés előtt, és bekened, így könnyebben áthalad a széklet, és talán kevesebb lesz a további erőlködés.


De 38 hetesen még az aranyérkenőcs sem visz nagyon előre.


Ha eddig soha nem volt ilyen panaszod, akkor az várható, hogy szüléskor még rosszabb lesz, mint most, de utána szépen visszarendeződik.


Ha eddig is voltak problémáid, úgy járhatsz, mint én, hamarosan megyek gyűrűzésre...

2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem erre való. Sajnos most nem jut eszembe mi való aranyérre terhesen, szoptatósan, de kérdezd meg az orvosod v szülésznőt, ahol szülni fogsz. Nem nevetnek ki, nekik ez természetes.
2011. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még pár dolog eszembe jutott:

A Sperti kúpot biztosan használhatod, az halolajból van, semmi káros anyag nincs benne, az más kérdés, hogy használ-e majd...


Viszont a témának egy picit utána olvashatsz még, mert a vérzést nem aranyér okozza, hanem végbélrepedés (bár a kettő járhat együtt is), a viszketést pedig gombás fertőzés okozza, úgyhogy az jó, ha Neked nem viszket! :o)

2011. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mastu kenőcsöt javasolt a nődokim,ha esetleg kijönne!A Bepanthen jód tartalmú,azt tanácsos terhesség esetén kerülni,valamint nem is erre való!
2011. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 19. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy belső vagy külső. Ha nem tudod, akkor a Sperti kúp+krém jó lehet, bár trombotizált belső aranyérre a proktológus nekem csak Alsol kenőcsöt adott + egy tanácsot, hogy minden wc-zés után (pisi után is) kenjem. 2 hét alatt eltűnt, szerencsére...

jó egészséget!


39h km

2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!