Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti legelső nagy laboros-...

12. heti legelső nagy laboros-vérvételes lelettel a háziorvoshoz kell menni, vagy a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
Még nem voltam a védőnőnél egyszer sem.
2011. júl. 27. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én védőnőhöz mentem. De engem a nőgyógyász írt ki a vérvételre. Szerintem menny el védőnőhöz, épp itt az alkalom, és vigyél mindent eredményt, amiket eddig kaptál a terhességgel kapcsolatban!

Kellemes babavárást!


18hkm

2011. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Védnőnőhöz az első 12 hétben már el kell menni. A leletet a terhesgondozóba ahhoz az orvoshoz kell vinned aki adta laborbeutalót. Elméletileg vihet a háziorvoshoz is, de Ő nekem mindig csak ránéz, hogy nincs-e valami nagy eltérés és ennyi, de igazából mindig azt mondja, hogy oda kell vinni aki adta a beutalót. A védnőnő viszont bizonyos laborértékeket beír a kiskönyvedbe. De ha még nem voltál a védnőnőnél akkor ezek szerint könyved sincs, ha jól gondolom, hiszen azt Ő adja. Szerintem a védőnőt is keresd fel minél hamarabb. 32 km
2011. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem a 10.het elott kuldtek nagylaboros verveteles dologra :O es a korhazba mentem

viszont vedono adja ki a kiskonyved, ami kelleni fog,ugyhogy menj minel elobb :)(mas ertelme nalunk nagyon ninsc a vedononek, de hatha te egy jo fej vedonot fogsz ki, sok van!)

2011. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!