Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a 32. heti vérvéte...

Megnéznétek a 32. heti vérvételes papírotokat? Azon a trombocitaszámot? (PLT)

Figyelt kérdés

Nekem 175. A normál érték 150 és 400 között van. Tehát nekem az alsó határon van. Sokat vérzik az orrom.

Szeretnélek kérdezni Benneteket, hogy nektek mennyi, és ha esetleg alacsony, akkor van e hasonló tünetetek?

Aki esetleg szült már: alacsony értékkelnem volt gond a szülésnél?


Köszi a választ előre is Mindenkinek!


2011. jan. 6. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Előkotortam, 188 volt, de nem emlékszem, hogy bármilyen problémát okozott volna.

2011. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb probléma, ha magas, az trombózisra hajlamosíthat adott esetben. Az írt érték teljesen normális, nekem 100-150 (azaz 100-150ezer) között mozog általában, mégse volt gond egyik szülésemmel sem. Egyszer egy felsőlégúti fertőzés után mértek nekem 69 ezret is gyerekkoromban, de soha később ennyire nem ment le.
2011. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 120 és 130 között volt, de nem csináltak velem semmit! Szülés után normalizálódott
2011. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon!
2011. jan. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!