Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, akik kb.90 kilorol...

Kismamak, akik kb.90 kilorol indultak! Hogy vagytok? Mennyire futottak fel a kilok? Van valami gond a vercukrotokkal? Hanyadik hetben jartok? Na es persze a leglenyegesebb : MIT FOG HOZNI A GOLYA?

Figyelt kérdés
Meg tulajdonkeppen minden erdekel ... amit szivesen megirtok... :)
2009. ápr. 6. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 88 kilóval estem teherbe, 8 hetesen (két héttel ezelőtt) 86 kiló voltam. Ez a második terhességem, az elsőnek köszönhető a többlet, 23 kilót szedtem fel. Most egy éves a lánykám, 9,5 hónapos koráig szoptattam, épp a torna-diéta összeállítást terveztem, amikor kiderült, hogy megint jön a gólya.

Mi az elsőnél sem szerettük volna tudni, hogy mi van a lába között és most sem, bár én szinte az elejétől éreztem, hogy lány lesz.

Szerencsére a vérnyomásom, cukrom rendben van.

Nagyon próbálok figyelni a kilókra. Reggeli, ebéd, uzsi, laza vacsora, ha 6 után lenne a vacsi, akkor helyette zöldséget, gyümölcsöt eszem. A cukor száműzve van, a kávét, teát mézzel iszom, a többi cukros dolgot pedig mesterséges édesítővel vagy gyümölcscukorral helyettesítem. Próbáltam a fehérkenyeret is mellőzni, de egyszerűen nem bírom megenni a barna, rozs és egyéb kenyeret, így inkább kevesebbet eszem belőle.

2009. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


második válaszoló vagyok, a szülés nálam úgy volt, hogy reggel 8ra mennem kellett POSE vizsgálatra.

Ott a bébimnek lassan vert a szíve ezért megindították infúzióval, burok repesztés.

ekkor voltam a 40. hétben

Mire jött a dokim, megvizsgált de semmit sem tágultam.

Sajnos császár lett a vége mert nagy volt a bébi és nem fért volna ki 4120gmmal és 53 cm-vel született.

Nem bántam a császárt mert hamar gyógyult a seb és nem fájt hamar is túl voltunk rajta.

itt sem számított, hogy nem voltam vékony, mert uigye azt mondják, aki erősebb könnyebben megszüli a babát, hát nem...

kitartást neked és gratuláció a bébihez :)

2009. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves topic író!

Írtam neked a privát emiledre a név miatt:D

2009. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!