Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, akik kb.90 kilorol...

Kismamak, akik kb.90 kilorol indultak! Hogy vagytok? Mennyire futottak fel a kilok? Van valami gond a vercukrotokkal? Hanyadik hetben jartok? Na es persze a leglenyegesebb : MIT FOG HOZNI A GOLYA?

Figyelt kérdés
Meg tulajdonkeppen minden erdekel ... amit szivesen megirtok... :)
2009. ápr. 6. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap tettem fel hasonló kérdés jöttek is a válaszok azután semmi...:(Pedig annyira jó lenne tartani a kapcsolatot és átbeszélni kivel mi történik!

Szóval a kérdésre a válsz:

Én 120kg-ról indultam,most 20 hetes vagyok +5 kg jött fel.

10 éve diagnosztizált cukorbetegségem van(gyógyszeres),a 12.héttől nem szabad szednem a gyógyszert,de azóta tökéletes a cukrom(4,5-6,2 között szoktam mérni).

Nálam a vérnyomás a probléma!

Lány vagy fiú..nem tudja pontosan a doki,mert vastag a hasfalam,de most az utolsó UH-nál lánynak látta!

Szóval én nagyon örülnék ha mi hasonló adottságokkal rendelkező kismamik összetartanánk!

2009. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia, örömmel olvastam a soraidat. Persze nem a gondokra gondolok... (na, ezt jol megfogalmaztam, de biztosan erted) :) Mi volt a te topicod alap kerdese? -megneznem, elolvasnam szivesen.

Ja, es gratulalok a +5 kilohoz, es egyben kerdeznem, hogy betartasz valamilyen dietat? Ha igen, akkor ugye sejted, hogy kernem is a receptet? :) Varom a valaszod, szia L.

2009. ápr. 6. 10:33
 3/13 anonim ***** válasza:

szia


én 87kg val kezdtem, 6kg jött rám ebből a gyerek 4120g volt :)

a hasam akkora volt, mintha ikreket vártam volna,szülés után 2-3 hét után már le is ment

Nem diétáztam, nem volt se magasnyomásom, se terhességi cukrom semmi, szerintem ezek a dolgok nem csak a súlytól függnek..

2009. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, nekem is vernyosam rakoncatlankodik, elegge alacsony, atlagban 100/60 -at mernek, a terhesseg eleje ota ilyen vacak, korabban normalis volt.. en mar a 24. hetben vagyok, es nekem lanykam lesz, a 18. hettöl mar mindig megerösitik az uh.-on. :) Szinte mindig szetdobja a labait, vagy siman ugy fordul, hogy egyertelmu legyen a latvany, ugyhogy mondtam is a ferjemnek, hogy az mar biztos, hogy az erkölcseit illetöen lesz mit nevelni rajta... :)
2009. ápr. 6. 10:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia, kedves masodik hozzaszolo! A te eseted szerintem fantasztikus, es irigylesre is melto! (jo ertelemben veve) A babadhoz gratulalok! A szülesröl meselnel?
2009. ápr. 6. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!Az 1-eske vagyok!:D

Ez volt a kérdésem:Túlsúlyos, magas vérnyomással küszködő kismamik, hogy vagytok?

De jó neked,nekem a vérnyomásom sajnos magas, nem alacsony:(

Diéta???Hihetetlen,de semmi,nem vagyok kívánós(na jóóó a meggybefőtt a kánaán!!!Bárhol,bármikor!!)Eszem amit kívánok,bár nagyon édesszájú voltam,most ez jócskán alábbhagyott!Az az igazság,hogy nem is bírok sokat enni egyszerre,inkább többször eszem keveset,mert ennyi fér belém!

Nagyon jópofa lehet a babó benned,belevaló kiscsajszi lesz!!!

Az enyém szégyenlős,mindig összeszorítja a lábát és elfordul!Pedig már a család nagy fogadásokat köt,hogy lány vagy fiú!

Szegény dokim pedig megkínzott az UH-n,mert anyum szülésznő és ők barátok,azt mondta neki:"ha a torkán is dugod le az UH-t,de most már tudni akarom lány e az unoka vagy fiú:)

És nálatok rendben van minden a picivel?Mi lesz a neve?Vásároltál már neki valamit?Első baba?

Bocs a sok kérdésért!:D

2009. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Második hozzászólónak!

Tényleg garatulálok a szerencsés terhességhez és az egészséges babához!

Az én hasam még így félidősen sem látszik:(

Pedig combos,fenekes típus vagyok, hasam sosem volt!

Hát most sincs!!:(

2009. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia, atolvastam a topicodat. :) Anyukadnal fogsz szülni? Csodal elmeny lehetne mind a kettötök szamara! :) A parod is ott lesz?

Nekem mar van egy kisfiam, 5 es fel eves, es pont kishugit kert, ugyhogy "egy szava sem lehet"... :D

A nevet nem szeretnem leirni, mert nem szeretnem ha "hirtelen" felkapott nev lenne, mert manapsag meg eleg ritka. Vagy esetleg priviben megirom majd, ha gondolod. Raadasul az almomban "kaptam /küldte" meg, ebben pedig maximalisan hiszek, hogy az ö akarata... :)

(ja, es meg a terhessegem nagyon az elejen, amikor meg a nemet meg nem is tudtuk) :)

Ja, szoktak azt mondogatni, hogy az edeset nem kivanja annyira a lanyokkal az ember... tehat, növelem az eselyeket azoknak, akik lanykara fogadtak nalatok. :) En is megteszem a tetjeimet. :)

Olvastam azt is, hogy mar egy jo kis fogyokura utan vagy. Azt direkt a baba tervezes elött csinaltad? En nem voltam mindig molett (170/94 vagyok most) a fiammal hiztam +30 kilot, es ezeknek a franya kiloknak a többsege szorosan kapaszkodik belem...

Amugy ha a szivedre teszed a kezedet, te mit szeretnel? Fiut, vagy lanyt?

2009. ápr. 6. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen anyummal fogok szülni,de sajnos császár lesz,mert a dokim nagyon félt a magas vérnyomás miatt!Így a párom (aki amúgy ex-mentős)nem lesz bent,mert nem akarja látni ahogy "felvágnak"!

A fogyásom úgy 7 éve volt,de lassan visszajöttek a kilók:(

Nem tudom mit szeretnék!Lányt,hogy boldog legyen a párom(nagyon lányos),fiút mert talán könnyebben boldogulnak a fiúk az életbe!De....talán lányt:D

És,hogy második babás vagy nyugodtabb vagy kicsit?Nem gyötör annyi aggodalom mint az elsőnél??

2009. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sokkal többet aggodok, sokkal idegesebb, feszültebb voltam, nekem teljesen olyan, mintha ez lenne az elsö terhessegem... A fiammal olyan boldog voltam, szerintem negativ gondolatom nem is volt, csak "lebegtem", es minden tünetet büszken viseltem, es az iszonyatos kilokon is csak nevettem, es viccelödtem, szoval egyszeruen egy nagy rozsaszin (vilagoskek) ködben usztam. Most viszont -habar tervezett baba volt- agyon bögtem magamat az elsö 4 honapban, egyszerüen olyan erösen munkalkodtak a hormonjaim, teljesen ök iranyitottak engem. Most mar fele annyit sem pityogok, most csupan csak akkor ha latom az uh.-on. :) Eszmeletlen nagy feltes van bennem, ez persze nem jelenti azt, hogy a kisfiamat nem a legnagyobb kincsemnek tekintenem...:) Valahogy most igy csapodik le... Hat ez van. Biztos a korom miatt is, 34 vagyok, vagy azert mert mar nagyon sok buta, rossz dolgokkal sikerült "tele tömnöm" a fejemet. Ezerszer megfogadtam mar, hogy a negativ törteneteket el sem olvasom, de .... de. Sajnos. Utana agyalok rajta. Na, ezt nem kene. Kicsit sokat panaszkodtam most, bocsi.

A csaszar + az anyukad = alomszerü szüles. :)

Majd amikor rad teszik szerelmetek gyümölcset, na abban a percben lesz hirtelen ertelme az eletednek, majd meglatod! Ez az a pillanat, amit ha atel az ember, megvaltozik az egesz vilag egy csapasra... :) Ez lesz maga a CSODA ! :) Ranezel es megprobalsz betelni a csöpsegböl arado szepseggel... Es utana együtt indultok el egy szep kis uton... Hjaj, de jo lesz! :)

2009. ápr. 6. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!