Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes vagyok, akkor a...

Ha terhes vagyok, akkor a mellemnek dagadnia kellene, feszülnie, és érzékenynek? Bőven lent

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy terhes lennék. A melleim néha viszketnek és a bimbó is érzékeny, de nem mindig.

Úgy érzem, hogy a mellem inkább leereszt, mint inkább dagadna, vagy feszülne.

Ha nem láttam volna az UH-t, most azt hinném, hogy jön a mensim.

Normális ez, egy terhességnél?

Normális, ha nem érzek semmit?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 26. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális :) Nem mindenkinél jelennek meg kellemetlen tünetek. Örülj, hogy nincs semmi kellemetlenséged, sokkal jobb így :) Gratulálok!
2011. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval, ha nem nőtt az nem oszt vagy szoroz.


Köszi!

2011. júl. 26. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? A mellek nem hirtelen nőnek meg a terhesség elején, hanem fokozatosan. MInden esetre nem kerülheted el a mellfájdalmat te sem....legfeljebb nem az elején jelentkezik! Boldog babavárást!
2011. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, csak lehetséges tünetek, nem kötelezőek!
2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egyáltalán nem nő a mellem :( Pedig reménykedtem :D


28+0 hkm.

2011. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, én sem érzem magam terhesnek!:)

Ugyan van néhány tünetem, de nem mások, mintha másnapos, kicsit beteg, vagy fáradt lennék, ezért igazán nem is tudom őket tünetként felfogni!

Én is csak a nőgyógyásznál érzem magam annak, amikor látom az ultrahangon a babát. Amúgy ugyanaz az életmenetem, étrendem, mint eddig!

Szerintem örülj neki hogy így vagy az egész várandósággal, mert sokan szenvednek ám tőle!Talán pont ezért is tűnhet furcsának, mert ugye "panaszkodni" csak azokat hallhatod, olvashatod, akiknek problémái vannak, akinek nincsenek, nincs mit világgá kürtölnie!

Úgyhogy további problémamentes babavárást!

Egy 9hkm

2011. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!