Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+5hetes km vagyok és tanácst...

14+5hetes km vagyok és tanácstalan,1hete kapok retardilin injekciót, mert torkgyulladásom van és a háziorvos nem javasolja h visszamenjek dolgozni, a torkom nem sokat javul mellete sokat fáj a hasam, ülö munkát végzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Maradj táppénzen, amíg teljesen el nem múlik, gondolom, nem akarja az orvos, hogy még valamit elkapj erre a torokgyulladásra. Pihenj, egyél sok gyümit, zöldséget, nem lesz semmi baj.

3 hós csajszi anyukája

2009. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! hát addig tuti nem akarok menni még beteg vagyok csak utána....
2009. ápr. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!