Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a biciklizés?

Árthat a biciklizés?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok!És ma annyira jó idő van,kb fél órát bicikliztem!Árthattam ezzel?

Mert egyesek szerint elég "felelőtlen"vagyok,és menjek inkább gyalog,ha dolgom van!


2009. ápr. 4. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ártasz ezzel, akkor azt érezni fogod. Ha nem is azonnal.

Ha viszont semmi problémát nem érzel, akkor szerintem nyugodtan bicajozz.

2009. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


Ha nem 50 km/órával tekertél1 óráig , és hegynek felfelé , akkor biztosan nem lett baja!:) biciklizz , ha jólesik, ne törődj a nyafogókkal! :)


1 másik kismami

2009. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Hát mitne mondjak télleg nagyon jólesett!Fele annyira sem fáradtam el mintha sétáltam volna!És nem éreztem megterhelőnek!

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 4. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nyitva a méhszáj és teljesen jól érzed magad, akkor nincs akadálya. Arra vigyázz, nehogy eless! Amúgy meg ha még jól is esik.... csak nyugodtan! :)
2009. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki a 18. héten, h ne biciklizzek, pedig akkor már csak szobabiciklizni szerettem volna. Így inkább nem kockáztattam, maradt a séta meg a kismamatornák, pedig mindenem a mozgás, azelőtt futottam, úsztam is. A szülés előtti napon is tornáztam még, problémamentes terhességem volt. A helyedben a dokimat kérdezném. Nem biztos, hogy érdemes kockáztatni. Akkora hassal, ami neked lehet, már a séta is elég mozgás
2009. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A biciklizést az elesés miatt nem szokták tanácsolni. Szerintem más bajt nem okozhatsz, viszont ha mégis elesel azzal elég nagyot. Bár kicsi rá az esély, bármikor elveszítheted az egyensúlyodat, különösen most, hogy nagy pocakkal egész másképp kell egyensúlyozni. Mivel nem estél el, biztos nem ártottál, de szerintem inkább sétálj, még akkor is ha az fárasztóbbnak tűnik.
2009. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a könnyű kerékpározás nem árthat. Néha az orvosok homlokegyenest ellentmondásos dolgokat tanácsolnak, ezért szerintem a SAJÁT szervezetedben és a babádban bízz:) Ha nem érzel problémát nyugodtan mozogj. Én ezt találtam pl neten:

[link]

2009. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!